Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dla Królewny

Szukamy Polskiej Księżniczki

Polecane posty

Gość Dla Królewny

...to była już pięcset szusta, sala jest całkiem pusta i dziewcząt krwi książęcej nie ma już Królu więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Królewny
moj ideał ksiezniczki powinien miec dorodnego penisa przynajmniej 18 cm w wzwodzie silne ramiona i najlepiej zeby był z kamerunu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna z drewna ...
królewną jestem ...lecz ubogą...coż nie zbytek sie liczy ..a to co kobieta ma wewnątrz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Królewny
albo a Ruandy,plemie dowolnie :-p ale preferuje Hutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazgasiasz
Niech wiedzą wszyscy i wszędzie co głosi królewskie orędzie. Uwaga ludzie uwaga, król miłościwy wymaga , żeby prawdziwe księżniczki włożyły złote trzewiczki I żeby każda przed nocą przybyła złotą karocą na królewskie przyjęcie, gdzie czeka król z młodym księciem. Ogłosiłem królewskie orędzie, a co ma być to i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka Aninkasa
Jestem szesnasta córka siedemnastego księcia Nie chodzę na przyjęcia, na uczty i bale, chcę wrócić do mych lalek, Do miłych mych siostrzyczek takich jak ja księżniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka Bambusowa
Mam siedemnaście wiosen Mój dom to zamek leśny, w tym zamku śpiewam pieśni. Mam cztery srebrne kozły które mnie tu przywiozły. Mam dwa tygrysy rącze ,które w zaprzęgu łączę i lwa ze złotą grzywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student z kameruny
witac ja chciec twoja dupa wsadzicmoja kuta ja miec duza kuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Królewny
moze byc rowniez lysiejacy krolewicz w srednim wieku, nie musi byc majetny, byleby mu berlo krolewskie wysoko sterczalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka Alkoholiczka
Jestem jak puszek zwiewna, jestem jak ptaszek śpiewna Ja wśród motyli mieszkam, z łupiny od orzeszka zrobioną mam karetę. Fruwam i trzepocę i tańczę dnie i noce. Kto schwyta moją postać, może mym mężem zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student z kameruny
jestem plytkim bezmozgim poloczkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka Jajogłowa
Swój pałac mam daleko, za górą i za rzeka. Gdy jechałam przez lasy oś pękła u kolasy, dwa konie okulały -koń czarny i koń biały . Stangret strwożony grzmotem uciekł z drogi z powrotem, więc sama szłam piechotą przez lasy poprzez błoto. Pantofelki podczas burzy zgubiłam gdzieś w kałuży. I przyszłam na wezwanie najmiłościwszy panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazgasiasz
Niech wiedzą wszyscy i wszędzie Co głosi królewskie orędzie Król wstał dzisiaj w dobrym humorze Więc dziać się będzie coś ważnego na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student z kameruny
moja kuta dumac podszyw matka w dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu aaa uuu aaa
Księżniczek dużo bywa, lecz która jest prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna z drewna ...
królewną jestem ...lecz ubogą... więc weź mnie albo zajebie drewnianą nogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka sexu
Na dworze daje dupy dodaje sików do zupy i wszyscy bardzo wychwalaja bo długie penisy mają. Królową być chcę i będę. Kazdego Króla zdobędę. .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingosław
doŁ uuu aaa uuu aaa Nie troszcz się synu o to, wdziej szaty szczerozłote Bo uczta się odbędzie, wydałem już orędzie. I już z całego kraju na ucztę się zjeżdżają dziewczęta białoliczki i panny i księżniczki. A pośród nich prawdziwą odnajdziesz jako żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student z kameruny
ja nadal twierdzic ze byc bezmuzga poloczek a z kamerun mialem doczynienia w akademikach dla obcokrajowcow, gdzie za pol blanta oddawalem sie analnym rozkoszom ze studentami 3 roku prawa...oczywiscie z kamerun :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu aaa uuu aaa
Ach, serce w smutku grążę! Do wszystkich jeżdżą swaty, ja jeden – nie żonaty. Serce księżniczki wzywa, lecz gdzie jest ta prawdziwa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wietrzysko
Jadą, jadą księżniczki , rżą bułane koniczki , błyszczą złote trzewiczki Lśnią jedwabne spódniczki Jadą ,jadą do króla a wiatr w głowach im hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingosław
Która jest prawdziwa?? Ja mam w tych rzeczach wprawę, dowiemy się niebawem, lecz mi panny służebne do tego są potrzebne. Niech mi tu któryś pomoże! Wnieście tu zaraz łoże to ze słoniowej kości, dla honorowych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizus Króla
Zostaw no człecze Króla, bo będzie ostra bura. I Mimo zę masz tylko jedną stracisz swą głowe biedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krankus
Idź paziu do księżniczki przez potajemne drzwiczki. Przyprowadź ją w tej chwili, bo król się niecierpliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu aaa uuu aaa
Krankus-Niech matka najpierw zbada, czy się na żonę nada. Dopiero po tej próbie pomyślimy o ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizus króla
lizus króla zaściankowy wessał huja do połowy król tym bardzo zacieszony niechciał potem swojej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królówka
Księżniczko ma Agatko, jaśnieje twa uroda i twoja świeżość młoda jak letni błękit nieba. Lecz ci odpocząć trzeba. Już późno, ranek świta, śpi cały dwór i świta. A oto jest gotowe łoże z kości słoniowej, puchem usłane gładko, dla ciebie ma Agatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu aaa uuu aaa
Widziałem dzisiaj we śnie dwie skały jednocześnie. Miedzy skałami kładka, na kładce Agatka. Ona wyciąga dłonie, a ja przybiegam do niej. Chwytam rękami dwiema, a Agatki nie ma. Po prostu się rozwiała. Najpierw się chmurką stała, a potem mgiełką rzadką... Gdzie jesteś, Agatko?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingosław
Tak słuszność ma królowa i mnie już ciąży głowa Syn wrócił dziś z podróży nie czas tu siedzieć dłużej A jutro na audiencję przyjdź do sali książęcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×