Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość colour trend

NIE BOJMY SIE KOLOROW

Polecane posty

Gość colour trend

www.stylistka.pl/moda/inspiracje/multikolorowa-zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colour trend
odejdzmy od czerni ,brazow i szarosci..................................badzmy jak te rajskie ptaki wsrod wrobli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colour trend
odejdzmy od czerni ,brazow i szarosci..................................badzmy jak te rajskie ptaki wsrod wrobli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colour trend
odejdzmy od czerni ,brazow i szarosci..................................badzmy jak te rajskie ptaki wsrod wrobli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia new
Czesc dziewczyny:) zapewne kazda z Was lubi blyskotki na swoim ciele:) Proponuje zajrzyjcie na stronke;) www.karolcia.blogownik.pl Jesli macie jakies pytanka piszcie gg:4374016 :) pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam już sie boje tego co widzę na ulicach. ostatnio zauważyłam panią w białych spodniach wściekło różowej kurtce i wściekło różowych balerinkach z o matko żółta torebką!! widzę tez plagę połączenia słonecznej żółci z zielenią fluorescencyjną owszem fajne to dla młodych dziewczyn ale jak widzę dorosłą kobietę ubraną jak palma bananowca to troszkę mnie to śmieszy. nie bójmy się kolorów ale myślmy głowa i lustrem. nie każdej nas pasuje modny wściekły żółty niektóre dziewczyny wyglądają jak by przechodziły febrę do tego koloru trzeba mieć odpowiednią cerę. tak samo żeby ubrać sie kolorowo nie trzeba zakładać każdej rzeczy w wyciekłym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę być kolorową papugą
pozostanę krukiem w czerni :P na oczojebne kolory mam ostrą alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie pod postem nibys rekami i nogami. teraz dziewczyny ochoczo lacza amarant z granatem fioletem i przelamuja zielonia.... moze torszke rozsadku? nie trzeba wygladac jak kolorowy paw czy jakas papuga czasem mozna byc zwyklym gilem z czerwonym brzuszkiem :D haha, dzis mnie jakeis metafory lapia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGJGJKJKJKJ
taaa ja wczoraj widziałam pania grubo po 40 spaloną na solarium i ubraną w: zółte balerinki (ok), zielone spodnie (ok), różową bluzeczke (ok?), pasek niebieski (?) i różową torebkę(???). Wszystkie kolory oczywiście we wsciekłych barwach. Jeśli polączyłaby zielony z zółtym, czy niebieski z różem to ok, ale babka wygladała jak choinka brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytin
To tylko kwestia czy ktoś potrafi łączyc barwy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera8881
Ale tak naprawde to niewiele osob umie sprawnie łączyć kolory. Może więc jednak lepiej zachować powściągliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
ostatno mamy wręcz wylęgarnie "rajskich ptaków" :O Koszmar - żólte rajstopki, wściekło różowe płaszczyki, zielone spódniczki,krótkie spodenki i wielgachne torby i fluorescencyjnych kolorach :O ochydztwo.... Można nosic kolory ale trzeba umiec to robic a nie wrzucać na siebie wszystko "BO JEST MODNE" :o Ja zostaje przy swojej ukochanej ponadczasowej czerni :D przynajmniej nie wyglądam jak klown :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×