Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenek smietana

zabawa z misiem

Polecane posty

Gość zdenek smietana

Dziadek bawił się misiem (walił konia). Nagle przychodzi Jasio i pyta się dziadka: -Dziadku co ty robisz? -spytał Jasio -Bawię się misiem. Więc Jasio poszedł do swojego pokoju nie wychodzi godzina dwie... Dziadek zmartwiony poszedł do Jasia. Wszedł do jego pokoju i pyta się wnuczka -Dlaczego w tym pokoju jest tyle krwi? -Bawiłem się ze swoim misiem, cham mnie opluł, to mu łeb obciąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
daje ostro moze coś jeszce zapodąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
Synek przybiega do mamy: - Mamo, mamo, znalazłem małżę!!! - Nie opowiadaj głupot, idź się bawić. Za moment synek znów przybiega: - Mamo, mamo, tam jest wielka małża!! - Natychmiast przestań i wracaj do zabawy!! - Ale tam naprawdę jest małża!!! - No dobra, pokaż gdzie! Malołat prowadzi matkę do pokoju, w którym śpi babcia, podchodzi do jej łóżka, podnosi spódnice i pokazuje: - O, tutaj, widzisz mamo, tutaj jest ta małża! - To nie małża syneczku, to jest babci cipeczka. - Dziwne, a smakuje jak małża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
jakie uj :-O raczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
Na biegunie północnym są Polak, Rusek i Niemiec. Skończyły im się zapasy jedzenia.Więc Niemiec powiedział: - Obetnijcie mi nogi to będziemy mieli zapasy na tydzień. Jak powiedział tak zrobili. Po tygodniu Rusek mówi: - Teraz mi obetnijcie nogę. Po dwóch tygodniach przyszedł czas na Polaka. Polak rozpina rozporek, wyciąga ptaszka i mówi: - To po jogurciku i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
na zakonczenie Dziadek w burdelu zamówił sobie lodzika. Laska ciągnie, ciągnie... po półgodzinie załamana mówi: - ależ on nie staje... Dziadek z satysfakcją: - on nie ma stać, on ma być czysty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
ja sie tu produkuje a wy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
no dobra teraz coś mniej ostrego ale rózwnież smiesznego :Przychodzi chłopak do spowiedzi: - Proszę księdza uprawiałem sex oralny. - O ciężki grzech. A z kim? - Nie mogę księdzu powiedzieć . - Może z Kryśką od Zarębów? - Nie - A może z Kaśką od Kowali? - Nie - Powiedz bo rozgrzeszenia nie dostaniesz! - No naprawdę nie mogę proszę księdza. - To może z Zośką od Graboszy? - Nie - Id? nie dam Ci rozgrzeszenia. Wychodzi chłopak z kościoła - czekają na niego kumple: - I co? Dostałeś rozgrzeszenie? - Nie. Ale namiarów parę mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
Przychodzi koleś do burdelu i mówi do szefowej: - Muszę coć dziś przelecieć, ale jest problem, bo mam tylko 20 zł. Będzie coś za to??? Szefowa: - Zgłupiałeś, za 20 zł to nic tu nie zdziałasz! - Ale ja potrzebuję, jestem zdesperowany - Spadaj koleś, jakby ci ktoraś dała za 20 zł, to całe miasto by się zlatywało. - Ale proszę, chociaż coś małego, jakaś laseczka czy coś. - Dobra słuchaj, za 20 zl, dam ci wylizać dupę. - No dobre i to! I tak liże, liże, ale po pewnej chwili przestaje i mówi do szefowej: - Kurwa, ty masz owsiki!!! - A co to byś chciał za 20 zl?? Krewetki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p rzychodzi malzenstwo do ginekologa, lekarz oznajmia ze beda mieli dziecko, zaniepokojony maz pyta:a co z sexem,jak teraz mozemy sie kochac? Lekarz odpowiada:na poczatku to po bozemu(normalnie), po polowie to od tylu,a pozniej to na wilka. Zaciekawiony maz pyta:a jak to sie robi na wilka? Poprostu stoi kolo nory i wyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
Para młodych kochanków zabawiała się w kuchni na stole pod nieobecność babci dziewczyny. Po wszystkim zostawili, nieopatrznie, gumkę. Po powrocie starsza pani wpada do pokoju wnuczki trzymjać oblizujac usta: - Pasztetową to sie zjadło, ale skórki nie miał kto wylizać!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
Jasio podejrzał, jak jego dziadek "załatwiał się" za stodołą. Po chwili pyta: - Dziadku, co to było takiego, co ci z rozporka zwisało? Dziadek nie bardzo wie, jak Jasiowi odpowiedzieć, więc mówi: - To był ślimak. - Tak też myślałem - mówi Jasio - bo to do ch... nie było podobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcodzi babcia do pokoju swojej nastoletniej wnuczki.Patrzy a tam ona lezy cala golutenka,zdziwiona pyta:wnusiu a dlaczego ty taka naga lezysz? Babciu nie wiesz to taka ekologiczna pizama,bardzo nowoczesna.Nastepnego dnia wnuczka widzi babcie cala naga. Pyta babciu a gdzie twoje ubranie? Oj wnusiu przeciez to ta nowa ekologiczna pizama,nie widzisz? tak widze ale dlaczego ona jest taka pomarszczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
Para zakochanych siedzi w parku, całują się, rozmawiają nagle dziewczyna: - Kochanie, boli mnie rączka. Chłopak całuje ją w rękę: - A teraz? - Teraz już nie, ale zaczął mnie boleć policzek! Chłopak całuje ją w policzek: - A teraz? - Hi, hi! Teraz już nie, ale zaczęły mnie usta boleć. Chłopak całuje ją w usta: - A teraz? - Już nie. Na to staruszek siedzący niedaleko na ławce: - Przepraszam, a czy hemoroidy też pan leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smietana
ostani na pozeganie: ale wy piszcie dalej ;) Zbiera sobie facet w lesie grzyby, a tu zza krzaka wychodzi staruszka z dubeltówką: - Pan mnie, młody człowieku, na pewno zgwałcić chciałby? - Skąd, co też babci do głowy przychodzi?!!! - A tu trzeba będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×