Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o rade

ile wynosi najnizsza pensja w Polsce?

Polecane posty

Gość prosze o rade

Pracuje od roku w bufecie szkolnym.Ciągle na czarno,szef obiecuje ,ze mnie zajerestruje ,mija rok ,a ja dalej pracuje na lewo.A do tego zarabiam tylko 600 zł.Do moich obowiazkow nalezy przygotowanie dziennie 25 bułek,ugotowanie zupy około 15 porcji,przygotowanie 30 porcji drugiego dania(gotowanie od podstaw--mieso ,ziemniaki ,surowka).Ja układam jadłospis na cały tydzien i robie liste potrzebnych mi produktow. Oczywisie musze po tym wszystkim posprzątac ,umyc naczynia i gary.W miedzyczasie robie tez kawki,herbatki,hod-dogi,hamburgery,zapiekanki i frytki.Krotko mowiac 8 godzin dzienie przez 5 dni w tygodniu trzeba zapieprzac rowno!!!I wszystko za owe 600 zł z czego 100zł wydaje na dojazd do pracy. Pewnie mi napiszecie ,ze jestem głupia,ze nikt z was za takie pieniadze nigdy by nie pracował......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najniższa płaca brutto to 936,00zł Od 01.01.2008r. ma być 1126,00zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zjz..
936 brutto, a netto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rade dam--mam nadzieje
kaz mu sie wypchac z taka praca ! bez umowy powinans miec co najmniejn 800 zl1 cham! zazadaj umowy a miedzyczasie szukaj innej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog.......
936 zł brutto to 675,39 zł netto (na reke) 1126 zł brutto to 824,69 zł netto (na reke) Zarabiasz mniej niż minimalna pensja... do tego na czarno... Przecież na zasiłku byś dostal prawie 500 zł,a policz ile wydajesz na dojazdy do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy na którym zasiłku, jesli ktos ma staż pracy krotszy niz 5 lat to ma zasilek 80 procentowy czyli okolo 390 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dziewczyna napisala ze pracuje na czarno, wiec to jej sie nie liczy do zasilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade
Dziekuje za wypowiedzi.Mysle ,ze czas najwyzszy stanowczo prosic o umowe o prace,albo sie zwolnic.Utwierdziliscie mnie ,ze jestem zwyczajnie wykorzystywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiS...
Przecież mamy cud gospodarczy! Jest pełno ofert pracy, bezrobocie spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×