Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka_dziwn_ja

jesli macie dobry gust,to pomozcie!

Polecane posty

Gość taka_dziwn_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
jaka sukienke na studniwoke byscie doradzaly? jestem blondynka,wlosy za razmiona oczy zielone.. 165 i 51 kf czyli wszystko jak trzeba:) chodzi mi o kroj-co jest modne? kolor ktory waszym zdaniem by mi odpowiadal najbardziej.. prosze o linki do sukienek jesli macie jakies ladne upatrzone itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
karnacja hmm.. srednia? nie jestem type, blpndi z solarki,opalam sie na ciemno i po lecie jeszcze troszke zostalo;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
sorki za literowki i bark skladu ale troszke na szybko pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale mnie blondynki z taką średnia karnacją bardzo podobają się w ładnej, soczystej zieleni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
hehe to ciekawe.. bo ja wlasnie zielen uwielbiam:)) w klasie to nawet nie pytali o kolro jaki miec zamierzam bo dla wszystkich bylo jasne:-) ale wlasnie sie zastanawiam,czy przypadkiem nie zdecydowac sie na cos innego.. jaki inny kolor polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
ehh :( wyskakuje mi " nie mozna wyswietlic strony" wiec nie moge powiedziec co sadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Odradzam Ci na pewno czerń, bo trochę by Cię przygasiła. Wydaje mi się, że ładnie wyglądałabyś też w brązie, ale przypuszczam, że większość dziewczyn będzie w brązowych albo czarnych kreacjach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla blondynki z zielonymi oczami . czerwona sukienka , \"kopertówka \" lub szmizjerka (teraz są bardzo modne. ale czerwień taka \"szlachetna ,\" a nie waląca po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko byle nie brąz.. :o zieleń ok :) i najlepiej za kolanka-przed kostki, nie do ziemi, niewygodnie ci będzie ja żałuję bardzo że kupiłam długą kiecę (i już nie miałam okazji jej założyć, bo pamiętając że w długiej było mi niewygodnie tańczyć, kupuje od tego czasu krótsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
dalej sie nie otwiera;(( a co do innych kolorow jeszcze.. mialam bardzo powazny plan co do baardzo ciemnego fioletu,nie tego polyskujacego beznadziejnie.. kupilam ostatnio bluze w tym kolorze i bardzo mi pauje.. tylko ze jest klopot fiolet jest teraz modny ponoc? a nie chce wygladac jak20 innych poza tym nie lubie nosic kolorow tych co wszystkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna , a figura podobna do modelki ? , jesli tak to ty masz dobry gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko byle nie brąz.. :o zieleń ok :) i najlepiej za kolanka-przed kostki, nie do ziemi, niewygodnie ci będzie ja żałuję bardzo że kupiłam długą kiecę (i już nie miałam okazji jej założyć, bo pamiętając że w długiej było mi niewygodnie tańczyć, kupuje od tego czasu krótsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
wreszcie!!!!!! otworzylo sie:):):) a wiesz ze baardzo podobna ogladalam? jak szukalam wczesniej na necie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham czekoladę
mi tez przydały by się jakieś linki:) tez mam studniówkę :P ja wymarzylam sukieneczke w kolanko lub za:P taaka moja natura:) w długiej byłam raz w życiu i żle mi się tańczylo:0 jeśli macie jakieś fajne linki z krótkimi sukienkami to dajcie dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
co do mojej figury .. dawno sie nie mierzylam;p ale brzuch mam plaski,biodra jak u prawdziwej kobiety sa,ale nie figura typu gruszki czy cos dzieki Bogu!:) biust-kiedys mialam kompleksy ze zamaly ale teraz oki:) nosze b przy dobrze dopasowanym staniku jest wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
co do dlugosci ja mam tak albo " w kolanko" albo dluga nic posrednio bo wtedy zle sie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
faceci to maja dobrze! oni niczym sie nie musza martwic.. a my kobiety..eh szkoda gadac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham czekoladę
kurcze jaisę zastanawiam nad kolorem kusi mnie czerwona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham czekoladę
taka_dziwn_ja: a kiedy masz studniówke bo ja mam 12 stycznia:( i zaczynam sie martwic powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
ja mam 5 stycznia wiec jeszcze wczesniej;/ i tez powoli nie wiem co ja ze soba poczne:( w sobote polaze po sklepach moze akurat? wolalabym uszyc ale nie mam dobrej krawcowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziula
o ja:) a doradźcie mi też:) ja jestem brunetką, oczy piwne, włosy długie:) marzy mi się coś w kolorze śliwki i taki krój bardziej empire ale koniecznie długa, bo moje nogi nie są najzgrabniejsze...:/ no i nie wiem. co myślicie? widziałyście coś w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×