Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

newkara

Mam do sprzedania zestaw kosmetyków avon

Polecane posty

Witam mam do sprzedania zestaw kosmetyków: 1.Krem ANEW ULTIMATE NIGHT 2. ELEGANCKI SZAL 3. Perfumy damskie Christian Lacroix ROUGE 4. ZEGAREK MĘSKI 5. Żel pod prysznic Avon Senses WINTER WARMTH 6. MYJKA DO KĄPIELI KWIATEK 7. NAWILŻAJĄCY SZAMPON MAK I MLECZKO MIGDAŁOWE: 8. Żel do twarzy AVON SOLUTION COMPLETELY CLEAN: 9. Naprawcza odżywka w sprayu bez spłukiwania \'Owoc granatu i jojoba\' 10. NAWILŻAJĄCY KREM DO RĄK SSS 11. Przywracający młody wygląd krem do rąk: 12. Kolczyki Titania Kosmetyki są nowe i wystawiłam je za 50 zł na aukcji!!! Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam!!! http://www.allegro.pl/item268048499_wspanialy_swiateczny_zestaw_kosmetykow_avon_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaahf
newkara sorki mam pytanie jak robisz to tlo kolorowe? / zielone / co sie wpisuje zeby tak wyszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja włączyłam podgląd hlml czy coś takiego i w komendach wpisałam bgcolor=\"#c2f2e2\" - odpowiada kolorowi zielonemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia eff
jeśli ten zestaw za 50zł jest nadal aktualny - chętnie go kupię. katarzyna.el@wytnij-to.gmail.com pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×