Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karinak

Szukam pracy jako pedagog

Polecane posty

Gość karinak

witam wszystkich.. niedawno skonczylam studia i odebralam dyplom. muyslalam ze resocjalizacja jest trafnym wyborem :) przestepczosc rosnie, wiezien przybywa... a ja nie potrafie znalezc sobie pracy. jestem ze ślaska i szczerze mowiac myslalam, ze bedzie latwiej... Zonk !! no ale jakby ktoś mogłby mi cos zaproponowac, to śmiało... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pedagog
ja jestem po opiekunczo-wych ale zrezygnowalam z pracy po 5 latach i teraz aktualnie tez szukam pracy i jest niestety ciezko. jestem z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedlugo za pol roku koncze studia - na kier.pedag.resocjalizacyjna w wawie- i tez bede szukala pracy w tym zawodzie, myslslam, ze bedzie latwo, ale tez sie pomylilam...narazie pracuje jako opiekunka i jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiowałas w raciborzu? ja chciałą na to isc dobrze ze nie poszłam ;] chociaz studia łatwe przyjemne i ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinak
nie, nie studiowalam w raciborzu... dojezdzalam do opola.. ambitnie :) chociaz gdybym wybrala raciborz byloby pewnie to samo, ale zaoszczedzilabym na kasie :) jak narazie lipa i nie wiem kiedy nadejda jakies zmiany... a specjalizacja jest zaje...ta :) nie zaluje specjalizacji, ale zal mi troche tego, ze nie moge sie rozwinac zawodowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×