Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angellika

Za szybkie strzały mego kowboja - jak zaradzić???

Polecane posty

Gość Angellika

Pomóżcie, dziewczyny! Mój man jest super - czuły, delikatny, ma wszystkie walory i parametry. NIESTETY, już po paru minutach, od chwili gdy wejdzie we mnie, kończy :-(. Mówi, że tak na niego działam, że eksploduje. Ale ja chciałabym trochę dłużej. Znacie jakieś skuteczne metodY. Tylko nie mówcie, proszę, że w trakcie ma myśleć o teściowej, albo ściskać sobie penisa u nasady. HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giętki palec
swadz mu palec w odbyt dzieki temu zacisnie zwieracze i wstrzyma takze wytrysk albo powiedz mu zeby sie obzezał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angellika
A co pomoże obrzezanie - przecież jak wchodzi we mnie to i tak napletek jest zsuniety! Więc tak jak by go nie było. Ale z odbytem chyba dobry pomysł, THANKS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angellika
Debili nie sieją (jak widać), sami się rodzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze...
ja ogladam taki program "porozmawiajmy o seksie" i tam babka seksuolog radzi aby mężczyzna z przedwczesnym wytryskiem , masturbował sie przed stosunkiem z partnerką...wtedy bedzie mógł dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angellika
To już ćwiczyliśmy, niestety. Mój facet może kilka razy z rzędu (w odstępach ok 5-10 minut), ale niestety za każdym razem tylko do 5 minut ... A ja bym tak marzyła sobie 15 ... Dziwczyny, powiedzcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też zależy od tego, z jaką prądkością on te swoje ruchy wykonuje. Może jakby trochę zwolnił, to by coś pomogło. Lub mała przerwa w międzyczasie. Albo prezerwatywy z pastą znieczulającą np. durex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie baw sie cynglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na odwrót. On może nawet do 30 min a ja już nie mam siły :o Dwa ostatnie razy nie skończył..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylem z moja luba trzy razy
no to dlugo dystansowiec, dziwny facet ruchac i sie nie spuscic, jakis wyznawca tao, jeszcze tak ze trzy razy i jaja mu pekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylem z moja luba trzy razy
i napewno bedzie mial objawy jak niedoruchana stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angellika
Dzięki za pomysły, ale może macie jeszcze coś? Właśnie może coś z chemii ... czy cóś. A do tłoków [typu kolega "spam"]: zwalcie sobie chłopcy gruchę i dajcie spokój. Nikt wam się nie każe wypowiadać. Jak ktoś ma spam we łbie, to faktycznie normalne tematy mogą mu się tylko ze spamem kojarzyć. Współczuję takim prostakom ... a jeszcze bardziej ich kobietom, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet też za szybko dochodzil, co bardzo mnie irytowalo...znalazlam sobie starszego kochanka...i po problemie. Moralniaki prosze o zachowanie opini na temat mojego postępowania dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×