Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konczacaprace

swiadectwo pracy

Polecane posty

Gość konczacaprace

odebralam dzis swiadectwo pracy i wydaje mi sie ze jest w nim blad co prawda na moja korzysc jutro musze jechac do urzedu pracy i nie mam mozliwosci zeby isc do kadrowej zeby to poprawila. otoz pracowalam od 2001 roku najpierw 3 miesiace na 1/3 etatu( dostalam swiadectwo pracy za ten okres) druga umowa byla na 6 miesiecy tez na 1/3 etatu( tez dostalam wiadectwo pracy za ten okres) no i potem juz od lipca 2002 roku caly czas pracowalam na 1/2 etatu az do teraz. ale zauwazylam ze kobieta na swiadectwie pracy napisala pazdziernik 2001 do listopad 2007 zatrudniona na 1/2 etatu a przecie tak nie bylo bo te 9 miesiecy na poczatku to nie bylo 1/2 etatu. nie wiem czy cos z tym robi c czy poprostu to olac. przeciez moglam tego nie zauwazyc to ona ma obowiazek dobrze wypisac takie dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wyjaśnij tę sprawę z kadrową, lepiej nie mieć błędów, jak kiedyś będziesz składała papiery na emeryturę to nie będzie ci się zgadzać to w nich masz z tym co ma ZUS i co poźniej zrobisz, firmy może do tego czasu juz nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konczacaprace
to nie firma to powazny urzad :-) ale jutro musze jechac do urzedu pracy a nie mam juz mozliwosci zmiany tego swadectwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w urzędzie pracy przedstaw te które masz a poźniej w poważnym urzedzię zażądaj korekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×