Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angorka

czy w Krakowie ciężko dostać pracę???

Polecane posty

Gość angorka

skonczylam wlasnie administracje-Zrobilam licencjat.Chcialabym znalezc prace w Krakowie ,bo mam okazje by tam zamieszkac.Jak wygląda rynek pracy w Krakowie w waszych oczach.Gdzie można znalezc ciekawa prace>>>/??dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjabhsdvaj
ja szukam juz 5 miesiecy i znalezc nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czego szukasz?? ofert jest wiele i jeśli koniecznie potrzebujesz pracy na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angorka
chcialabym zlozyc cv w biurach nieruchomosci.chcialabym zdobyc zawod ,ktory laczy w sobie to,co mnie interesuje...jak myslicie...czy bez doswiadczenia mam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka także bez doświadczenia i bez kierunku studiów związanych z nieruchomością znalazła taka prace w Krakowie:) próbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak praca w Krk
jest, ale za 1200-1400 brutto :(. Ja pracuję w budżetówce i chcę zmienić pracę więc chodzę na rozmowy i najwięcej ile mi zaproponowali to 1300 zł brutto. Jak sie jest z poza Krakowa to trzeba wynając mieszkanie, a za co żyć? Tak więc pracy w Krk jest dużo, ale za minimalna krajową. Nie mowię oczywiście o międzynarodowych firmach, ale tam trzeba mieć b. dobrą znajomość języka ang. Nadmieniam, że mam wyższe wykształcenie, jestem sluchaczem studiów podyplomowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akle
A gdzie pracujesz? Łatwo było dostać pracę? Po jakim kierunku jesteś?Ja skończyłam politologię i ciężko coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_wyżej
co ty nie powiesz cwelu j******, tę reklame to se wsadź w d.upe k urwo j******. PRAWDA JEST TAKA , że polska to pop.ierdolony kraj najróżniejszych szumowin, to nie trzeci, ale 13 świat w skali światowej, tu są slumsy których nie widać gołym okiem, a zdrajcy narodu ala Tusk, Rostowski rządzą tym krajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz353
Jeśli chodzi o dostanie pracy w Krakowie za normalne pieniądze to jest to jak najbardziej do zrobienia jeśli mamy odpowiednie kwalifikacje i nie będziemy się poddawać. Przeczytaj sobie ten artykuł, może Ci coś wpadnie do głowy: http://inrockwetrust.pl/mieszkania-praca-krakowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×