Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jest tu ktokolwiek

Jest tu ktoś

Polecane posty

Gość jest tu ktokolwiek
zobacz już mam humor :D🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktokolwiek
nieeeeeeeee !!! :( nie miałem tego na myśli :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
przyjemnej podrozy. ale moze lepiej bys sie zdrzemna ta godzinke. nieprzespanie calej nocy to nie jest najlepszy pomysl. no kiedys jak jeszcze bylam mlodsza to mi to w sumie nie przeszkadzalo... ale to bylo kiedys... jakies 3-4 lata temu. teraz z braku snu moge sfiksowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agorafobja
kluska serowa-dzieki za slowa pocieszenia :) a ten facet to jakis rozchwiany emocjonalnie jest - zupelnie jak baby przed okresem :P dobranoc kluska serowa. sprobuje zasnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktokolwiek
:) może masz rację może się prześpię :) lubię cię ;) ale niektóre wypowiedzi z forum są okropne :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0310
Ja też jestem . Po raz pierwszy. Mój mąż też wyjeżdża do Szczecina za chwilkę a ja się boję! Napadł mnie lęk przed czasem, że on tak wolno leci i zanim coś się obudzi na osiedlu, to jeszcze trzeba czekać półgodziny! Głupie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
dobranoc agorafobja. slodkich snow (wierze ze usniesz) moze chlopak z niewyspania taki. ja tez bywam marudna :) a teraz pora na mnie bo mnie maz do lozka goni. milego dnia dla wszyskich dobranoc dzien dobry :D a i dobrych humorkow dzisiaj zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agorafobja
kluska serowa -dobranoc i dzien dobry ;) swiankowaaa -dzien dobry ..i dobranoc -szostawiam Cie z ciezkim przypadkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktokolwiek
widzę że niektórzy chyba już wstali :) idę się przespać :) agorafobja jesteś okrutna zła i podła :( zle mi po twoich wypowiedziach :( to na razie do następnej kawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agorafobja
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agorafobja
okrutny i zly to jest swiat ze Cie dzwiga jeszcze... czlowiek reaguje na Twoje wolanie, chce Ci pomoc a Ty sie jeszcze pyskiem odwdzieczasz i krecisz nosem bo Ci cos nie pauje. co za niewdzieczny smarkacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktokolwiek
agorafobja nawzajem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agorafobja
znudzony EMO mial racje -forumowa maruda z ciebie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam uwazam, ze lepiej nie spac cala noc niz klasc sie na godzine, pozniej czlowiek jest nieprzytomny jeszcze bardziej, jakby wcale nie spal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agorafobja
szkoda czasu na ciebie. na wszystko narzekasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agorafobja
swinkowaaa -zgadzam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agorafobja
tak... ja sie zegnam zeby nie bylo zem niekulturalna :P dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuz
kasia nie boj sie nie ma czego a ja pare lat temu uwielbiałam nocne bajerki do switu albo brydza ,człowiek obmył morde i do roboty leciał ,ech czasy .Jak do szczecina bedziecie jechac to uwazac prosze bo slizgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agorafobja
swinkowaaa -DZIĘKUJE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×