Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość djrobbi

szukasz dj-a ????

Polecane posty

Gość djrobbi

Dj/prezenter z kilkunastoletnim doswiadczeniem, własnym profesjonalnym sprzętem oświetleniowym i nagłaśniajacym,poprowadzi imprezy : klubowe,eventy,dyskoteki,bankiety firmowe,studniowki,karaoke itp. Posiadam zdolności interpersonalne, organizacyjne-prowadzilem samodzielnie klub,mam dużą wiedzę muzyczną-uwielbiam "mieszać" rozmaite style szczególnie klimaty latynoamerykanskie/house/acid- jazz/dance-hall/disco/.Prowadzę rozmaite imprezy co powoduje elastyczność i wszechstronność. Każdą imprezę traktuję jednakowo,do każdej podchodzę profesjonalnie i z należytą uwagą. Nie ograniczam się jedynie do prezentacji muzyki-animuję uczestników imprezy.Reprezentuję "starą szkołę" DJ-ki,co skutkuje żywym uczestnictwem w impezie a nie jedynie odtwarzaniem muzyki czy też prezentacją setów. Jestem w stanie prezentować dowolny repertuar. Prezentuję muzykę od przebojow z lat 60-70-80-90 po wspołczesne,zarówno w wersjach radiowych jak i w wersjach przeznaczonych do prezentacji w klubach, odtwarzam jedynie nosniki CD z trzech stowarzyszeń DJ-skich do których należę. Prowadzona przeze mnie impreza bedzie miala klasę i niepowtarzalny klimat. Na stałe wspólpracuje ze mną kilku DJ-ów dzięki czemu możemy zawsze dostosować się do terminów nawet " w ostatniej chwili"! Wystawiam f-ry vat. Zainteresowanych zapraszam rownież na moja stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×