Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość InkAA**

Pożyczka z biura pracy

Polecane posty

Gość InkAA**

Witam,moze mi ktos powiedziec jak to jest z ta pozyczka dla osob bezrobotnych na rozpoczecie dzialalnosci finansowej? Ile czasu trzeba byc zarejestrowanym,czy trudno dostac te pieniadze i jakie sa warunki ich oddawania.Musze cos zrobic ze swoim zyciem,mam pomysl,mysle,ze niezly,mam checi i zapal.Funduszy tylko brak :-( Ale moze wlasnie urzad pracy moglby pomoc.Prosze o informacje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkAA**
Sorry,dzialalnosci gospodarczej,oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku.......
o ile wiem to zmieniły sie przepisy i teraz o pozyczke moze ubegac sie osoba, ktora jeszcze niegdy nie pracowała a jedynie jest zarejstrowana w UP jako bezrobotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkAA**
Tak,w rachube wchodzi tylko pozyczka z UP... "do autorki topicu....." - dzieki za odpowiedz,moze wiesz ile czasu trzeba byc zarejestrowanym? wyczytalam gdzies w necie,ze osoba starajaca sie o taka pozyczke nie mogla w ciagu ostatnich 12 m-cy odmowic propozycji pracy danej przez urzad... Kurcze,trzeba rok byc bezrobotnym,zeby moc starac sie o ta pozyczke (czy tez dofinansowanie,jak zwal tak zwal...) ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku.......
moze zadzwon do UP w Twojej okolicy do odpowiedniej osoby, dowiesz sie wszystkiego co i jak.. Teraz koniec roku to pewnie juz funduszy nie maja, ale kolejny rok sie zaczyna, moze akurat bedziesz miala szanse ;-) zycze powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pozyczki z UP - to chyba bylo 6 miesiecy, a nie dwanascie, ale nie jestem pewna. wiem za to, ze musiosz miec dobry biznesplan, bo na tym sie opieraja. nie mozesz wnioskowanych kwot wydac na utrzymanie firmy oraz firma MUSI dzialac CO NAJMNIEJ 12 miesiecy bez przerwy, bo inaczej oddajesz pieniadze. i kase wydajesz na tydzien przed wnioskiem o wpis do ewidencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
Z tego co wiem to trzeba być związanym z tą działalnością, mój chłopak chciał otworzyć kiosk ruchu to mu powiedzieli że warunek jest że musi być po szkole handlowej lub ukończyć kurs kasy fiskalnej. Nie wiem jak z innymi działalnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkAA*
Mam nadzieje,ze to nie bedzie te 12 m-cy...Dzis zadzwonie do UP i wszystkiego sie dowiem (o ile trafie na kompetentna urzedniczke,bo jakos ostatnio nie mam do takowych szczescia). Dzieki za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkAA*
Juz wszystko wiem :-) O,dziwo,trafila mi sie przemila i konkretna rozmowczyni :-) Nie musze czekac ani 12 ani 6 miesiecy,moge zarejestrowac sie jutro,a za tydzien skladac juz wniosek o przyznanie pieniedzy.Biore sie do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×