Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no cóż...

Dyskretna elegancja

Polecane posty

Gość no cóż...

poradź mi ... potrzebuję coś wizytowego w stylu dyskretna elegancja.(wesele) Noszę rozmiar 48 przy wzroście 158.(figura gruszka.) a już gdzie kupić to nie mam pojęcia gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Kobieto! Nie bój się ,że nosisz rozmiar 48 i idziesz na wesele! czemu dyskretna elegancja? Proponuję sukienkę, żakiet, ewentualnie spodnie+ żakiet+ gorset (tunika, bluzka) lub spodnica zamiast spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
no właśnie...sukienka długa byłaby odpowiednia na tę uroczystość. ale gdzie ją kupić ...to problem. Byłam w kilku sklepach ale rozmiaru 48 nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurlikulum witałe
ja mam do sprzedanie dluga sukienke,wlasnie na Twoj rozmiar,ale ona czarna jest, wiec chyba odpada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasai2020
kiedy masz wesele? proponuję pojechac do innego , być może większego miasta i poszukać, lub na allegro.pl przecież tam są nowe ubrania, jesli masz czas srednio 2 tyg. to proponuję bonprix. Zaraz poszukam jakiś sukienek dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Gość no cóż...
kasia2020 🌻 i misiaczek no i tyle sukienek...ale bardzo jak dla mnie wydekoldowanych.. Chcę mieć sukienkę długą (w zieleniach, brązach) z zakrytymi ramionami i mniejszym dekoldem niż w tych przez Ciebie proponowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×