Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spacer

moja ukochana

Polecane posty

Nie mam żadnych problemów uczuciowych ale wiem że moja dziewczyna często przesiaduje tu na forum. Chce żeby wiedziała że kocham ją najmocniej na świecie i całe życie chciałbym z nią spędzić jest ona największym i najcenniejszym skarbem. Mam wiele marzeń a każde jest związane z nią. nie ma dnia ani godziny w której bym o niej nie myślał. Nie potrafię opisać mojej miłości bo nie ma tak pięknych słów by to opisać. Oddałbym życie za nią jesteśmy ponad 3 lata a ja kocham ją z dnia na dzień coraz bardziej. Teraz jesteśmy od siebie daleko i strasznie za nią tęsknie ale gdy sie spotkamy nie pozwolę jej odejść na 1 metr cały czas będę przy niej i będą ja całować i przytulać. Kocham Cię Paulinko;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne to co piszesz ... pozazdrościć dziewczynie... więcej takich mężów, narzeczonych, chłopaków po prostu więcej mężczyzn a nie będzie rozwodów i kobiet piszących o zdradzie, nienawiści do męża i nieszczęśliwych związkach... tak trzymać i życzę takiej miłości do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to Marcóweczka;) piękne👄;) słowa dla Niej;) I spaccery do tego, cud nie facet:) Kocham Cię mój Mopiku:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×