Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sie irytuje

wstyd po masturbacji...

Polecane posty

Gość tak sie irytuje
OVCA -> hahaha... moze zaraz, w lozeczku.... ale na ten temat jest tu caaalkiem inny topik :P DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już szuka dziury w całym
wiesz co Brański, nawet misię nie chce reagować... na ten wstyd twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziłam że zaraz pójdziesz TO zrobić :) no to ja też idę :) chwile tylko dla siebie są milusie :) słodkiech snów :) i rączki pod kołderkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
nie posadzilbym bo ona jest bardzo religijna, i dlatego myslalem, ze Ty to ona, bo w stopce i w profilu masz odniesienia do Boga gdyby ona to byla jednak Ty to ..hm juz chyba ....zmienilbym troche moj sposob myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
kto to jest Branski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
a tak w ogole to racja, ze chlopaki maja gorzej jesli chodzi o masturbacje, z tym sprzataniem to wcale nie ejst smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg dał mi życie i wszystko co z tym związane :) myślę że religijność to kwestia umysłu a nie postanowień kościoła :) Kto dał nam możliwośc odczuwania rozkoszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
mnie tam cieszy, ze dziewczyny sie masturbuja, podobno tylko te ktore sie masturbuja potrafia osiagnac orgazm przy stosunku a zatem lubia seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
ovco, ale czemu sie masturbujesz? nie masz faceta, ktory chcialby uprawiac z Toba seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam faceta , a nawet męża i to fajniastego w łóżku , ale te chwilki kiedy mogę to sama ze sobą przeżyć są słodkie :) każda kobietka tak ma ....no prawie :) no wiesz to jak spędzenie czasu u kosmetyczki albo u masażysty ....to takie tylko dla mnie :) mały egoizm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
hmm ciekawe, mowisz, ze prawie kazda kobieta sie masturbuje? wiele kobiet mowi, ze one same sie nie masturbuja i ze kobiety w ogole sie nie masturbuja. ciekawe gdzie est prawda, moze gdzies po srodku kazdy ocenia wlasna miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to wychodzi na to że ja mam same masturbujące się koleżanki.... ......cholera co za dziwne środowisko......co za kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brański to taki gość
co tu moderacją się para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
wiesz, domyslam sie ze jestescie otwarte i rozmawiacie o takich sprawach, osoby ktore nie przyzbnaja sie do masturbacji, ktore nie chca nawet o tym rozmawiac pewnie obracaja sie w gronie sobie podobnych osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może tak własnie jest :) albo trzeba mieć odpowiedznie grono do rózmów tak szczerych :) ale jakie to ma znaczenie :) ważne żeby rozkosz była rozkoszą i dawała nam radość :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
ovco, a zgodzisz sie ze mna, ze szczesliwy faceto, ktorego kobieta lubi seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli on też lubi to myslę ze szczęśliwy :) to dział równiez na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
ale wydaje mi sie ze facetow, ktorzy nie lubia seksu jest bardzo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfojo drogo to
nie rozumje czego ty sie wstydzisz. a dobrze się czujesz w ogóle? nie ma się czego wstydzić. no zupełnie. bynajmniej w mojej obecności. ja np. się nie zawstydzam. w ogóle nie wiem czy dałoby radę mnie zawstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem z dziewczyna na biwaku i spaliasmy w jedym namiocie Wszyskto było oprócz zabawiania sie w seks.Zaczely mnie bolec jadra a nie miałem okazji się spuscic bo zawsze razem az jej sie pytam czy sie masturbuje a ona że nigdy tego nie robi i nawet sie wstydzi tego.Pewnej nocy obudziłem sie bo usłyszałem jęczenie.Zobaczyłem ja jak sobie robi dobrze sadzac że ja spię.Potem juz zaczęlismy robic nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLARITA
DZIEWCZYNY JA MAM TO SAMO!SZCZERZE MóWIAC TO BARDZO LUBIę SOBIE SAMA DOGODZIC CZASEM NAJDZIE MNIE CHEC NA MALE "PSOTY" W WOGOLE NIE OCZEKIWANYM MOMENCIE NP. W PRACY:)ALE I TAK ZNAJDE SPOSOB ZEBY TO ZROBIC-TYLKO ZE WLASNIE POZNIEJ ODCZUWAM TAKI DZIWNY WSTYD WLASCIWIE NIE WIEM CZEMU ALE TAK MAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wstydzicie się robić same w pełnej prywatności to jest niemozliwe dojść do orgazmu gdy jesteście z facetem To jest problem natury psychicznej i wychowania ze te sprawy sa "brudne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masturbantka
Ale ja się teraz wstydzę...ojojoj ;) I jeszcze będę się wstydzić...później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie irytuje
jakis tam facet-> mowisz, ze to kwestia wychowania. coz, nie moge sie zgodzic... u mnie w domu sex nigdy nie byl tabu, nikt mi nie mowil, ze to zle itp. wrecz przeciwnie- wszytsko na luzie.. podejrzewam, ze moi rodzice sa bardziej wyluzowani ode mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsztyd
wsztyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Kloss Hans
nie zacznijcie sie wstydzic bidulki ze zyjecie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis inny facet
całkowicie nie zgadzam sie z tobą " jakis tam facet " . Powiedziałeś : Jak wstydzicie się robić same w pełnej prywatności to jest niemozliwe dojść do orgazmu gdy jesteście z facetem To jest problem natury psychicznej.. Właśnie u mnie tak jest ,że od dawna już tego sam nie robię- bo było to dla mnie obrzydliwe, natomiast czuję sie jak w niebie gdy dotyka mnie partnerka i nie mam żadnego problemu z orgazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×