Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cks DALASvgbvgf

Jak się Wam podobają?

Polecane posty

Gość ja tez tak mialam
jeszcze najlepsze z nich wszystkich te pierwsze Zycze powodzenia na sliskiej powierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak but z czubem :D Znak firmowy tandeciarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz juz
taaak... jak rozumiem do pracy Ci potrzebne? zadna szanujaca sie kobieta by czegos tak dziwkarskiego nie zalozyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem
Dlaczego buty z czubkiem sa zarezerwowane dla tandeciarek? Sama nie jestem juz podlotkiem i nosze tylko z czubkami ,oczywiscie nie jakimis gigantycznymi :P Dla mnie noga w takim bucie wyglada zgrabnie i smuklo. Za to w tych okraglakach czuje sie jaby mi nogi obcielo w polowie ,nie wspominajac o balerinach . Tak wiec sa gusty i gusciki . Dla mnie tandeta to wlasnie te nieksztaltne o ktorych pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam gościa który
nie lubię czuba- moja noga żle wygląda w takim dziobie ;) baleriny sa tragiczne, ale zaokrąglone, normalne noski- ok z tych butków - jedynie pierwsze, ale za długie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnek
mam te pierwsze, kupilam od tego wlasnie sprzedawcy na allegro- są śliczne i na żywo wygladają znacznie ładniej. Nie są wcale tak dlugie- modelka jest chyba niziutka. mi siegaja z przodu do konca kolana, a z tyłu są krótsze. jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljlkp
"zadna szanujaca sie kobieta by czegos tak dzi**arskiego nie zalozyla!" proszew wklej zatem jesli łaska, jakież to obuwie powinna zakładać sznująca się kobieta??? :O buahahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne ale nie praktyczne
na jakąś impreze to się nadają, będą przemiękać i nogi marzną, a wiem bo miałam takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfjksksjsj
totalna beznadzieja hahaha:D To buty najwyzej do klubow lap dance heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×