Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

catterina25

rozmowa kw w banku millennium - doswiadczenia, rady?

Polecane posty

wybieram się na rozmowę do banku millennium i bardzo proszę, czy ktoś kto to przeszedł może mi napisać jakie pytanie padaja, jak najlepiej odpowiedac itp. dziękuję ..... z góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz mi
byłaś u nich osobiście i zostawiałaś swoje cv czy weszłaś na ich stronę i tam zostawiłaś swoją aplikację, a może z ogłoszenia z gazety albo jakiegoś portalu o pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
A jaka je st różnica w tym czy się wyśle z ich strony czy z portalu czy się pójdzie osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest różnica
ponieważ są firmy ktore robia zlewke na to co przyjdzie emailem lub wypełni ich formularz na stronie internetowej a np bardziej przykładaja wage jesli ktos do nich przyjdzie sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wysłałam z ogłoszenia w gazecie. Pierwszy raz słyszę, ze ignorują ogłoszenia zamieszczone na formularzu.....dobrze wiedzieć na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina K.
Moga pasc pytania typu: - jaki jest wplyw wzrostu wydajnosci pracy na procesy inflacyjne? - co w przyszlosci bedzie mialo wiekszy wplyw na wyniki finansowe bankow - bankowosc korporacyjna, inwestycyjna czy indywidualna? - czy karty bezstykowe maja szanse przyjac sie w polskim systemie platniczym? - czy nowa umowa kapitalowa - tzw. Bazylea II - przyczyni sie do latwiejszej oceny sytuacji finansowej banku? itp ... itd ... standardowe pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak MAlwina
Co ty gadasz kobieto. W millennium takich pytań nie zadają. Raczej proste i związane z Tobą i podstawami bankowośći typu karta kredytowa itp. Widać jakie masz o tym pojęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catterina
...no cóż zobaczymy jak bedzie na pewno dam znac...jesli ktos jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...byłam juz na tej rozmowie...ogólnie ok. Pytania na temat produktów i cos o sobie. Zero emocji....mam czekac na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx21
hej i co odezwali sie do ciebie z Millennium?? jestem ciekawa bo tez ostatnio byłam na rozmiwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millek
błeeee millenium :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
Również wysłałam CV do millenium i czekam an telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx21
a do jakiej miejscowosci skladasz?? bo ja czekalam na telefon ponad 1,5 miesiacca, w sumie nawet zapomniala ze tam wysylalam, a teraz kazali mi czekac 2 tygodnie na odpowiedz, a niby maja dzwonic nawet jak nie przejde dalej...no ale nie wiem... zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
Ja wysłałam 30 listopada i czekam na telefon. a mógł by mi ktoś napisać jakie dokładnie pytania mogą być zadane bo ja sie bardzo denerwuję na rozmowach i coś mi się wydaje że powodem nie przyjmowania mnie na stanowisko jest mój stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx21
no to tak, mnie pytali o: produkty bankowe, co zrobic zeby zatrzymac klienta, co moge zaoferowac przy zakladaniu konta, lub kiedy karte sprzedawac, jak zaoferowac lokate.. glownie to takie pytania.. no i jszcze gdzie sie ucze i jak znalazlam oferte.. jak sobie cos jeszcze przypomne to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx21
dalej... czu poaradzila bym sobie z trudnym klientem .. i czy maialm juz taka sytuacje...moje doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
no właśnie i tu pada głupie pytanie " co można zrobić żeby zatrzymać klienta" no co można do h... zrobić, denerwują mnie tego typu pytania. Ja dostałam kiedyś pyt. do czego może służyć jeszcze karta kredytowa (oprócz płacenia itp) no i wtedy mnie zatkało teraz już wiem co bym powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx21
no glupie pytanie.. ale co zrobisz.. zawsze mozna cos tam posciemniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opłaca się pracować wbanku
bo trzeba chodzić w garniturze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
Dziś dostałam telefon z millenium także długo nie czekałam. W poniedziałek mam rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx21
a do jakiego miasta jesli mozna wiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla prezes banku hihihihi
ja bylam na rozmowie na stanowisko doradca bankowy i dostalam prace, niedlugo jade na miesieczne szkolenie :)) co do pytan , byly bardzo ogolne: powiedz cos o sobie, dlaczego akurat nasz bank, zainscenizuj sprzedaz produktu, ile bys chciala zarabiac.... jedyna rada to podjesc na luzie, nie spinac sie i pokazac osobowosc :) oni szukaja ludzi z osobowoscia bo jak powiedziano mi na rozmowie, reszty mozna sie nauczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noxxxman
hej przyszła prezes :)) , długo czekałaś na odp? ja wczoraj byłem na rozmowie na to samo stanowisko. Ogólnie luzik rozmowa, tylko że na końcu mnie trochę zjebał że nie przyszedłem w garniaku i pod krawatem - normalnie miałem marynarę czarną i pomarańczową podkoszulkę :) więc nie kumam o co mu chodziło:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×