Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezire

Przeczytajcie bardzo WAŻNE!!!

Polecane posty

Gość ludzie pomyślcie
rzecz nie jest w wysokości kar. Kary za dręczenie zwiarząt są już całkiem wysokie - do dwóch lat pozbawienia wolności. I co? I gówno. Sędziowie ich nie stosują i tu jest pies pogrzebany. Rzecz nie w tym, żeby podwyższyć karę, ale żeby zmieniać świadomość wymiaru sprawiedliwości, by z tego co jest, korzystał. Sędzia ma dwa lata do dyspozycji, a zarządza śmieszną grzywnę :O A ta petycja jest gówno warta, więc nie podpiszę. Nie lubię takich pozorowanych ruchów. NIe słyszałam, żeby petycje internetowe jeszcze cokolwiek zmieniły. Bardzo podziwiam dziewczynę, która tak długo wytrzymała w pracy w schronisku. Wielki szacunek dla Ciebie. Ja mięso jem. Jak używam kosmetyku, to nie patrzę na etykietę, przyznaję się. Wiem, że musiałabym odrzucić prawie wszytko, czego używam na codzień, żeby zabezpieczyć zwierzęta (kosmetyki to kropla w morzu). Nie jestem też pewna, czy nie możemy jeść zwierząt (tak, zlinczujcie mnie). Jesteśmy częścią okrutnej natury, ona takimi prawami się rządzi. Na pewno nie mamy prawa zadawać im cierpień w chlewniach, rzeźniach itp. Tak więc, ja mam trochę inne podejście do tego, CO należy zmieniać. I siusiumajta nie zjadająca kotleta, którego mama poda, bo ona broni praw zwierząt, to dla mnie pozorantka. Takie pokazówki nic nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i nic nie da ta petycja i inne POWAZNE jak ktoś napisał gówno dały zawsze będzie na świecie ten sam burdel i tyle. Tylko co jest pocieszające, są ludzie którzy wierzą w to że sie to zmieni i podpisują \"głupią\" petycje. Ja wogóle nie rozumiem takiego podejścia, nie podpisze bo brzmi bezsensownie, wiele rzeczy brzmi bezsensownie i chaotycznie, ale ma coś na celu, oczywiście że jest małoprawdopodobne że przeczyta to Prezydent, nic nie przeczyta bo nie siedzi na necie to chyba jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehee, smieszne to jest. powiedz czym sie rozni zarzniecie swianiaka od zarzniecia psa? jedynie tym, ze swinie zjesz, a psa nie - nie wiedziec czemu:o petycja jest bezsensowna. ktos dobrze napisal w komentarzach - chcesz zrobic cos pozytecznego dla zwierzat - wplac choc zlotowke na schronisko. tak wiem, jestem lodowata i bez serca😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie inne petycje są tez bez sensu, bo każdy ma jakieś ale.. 😠 szkoda nerwów i mojego zdrowia a raczej mojego dziecka które jest w brzuchu. Ludzi nie zmienie, ale cel uświęca środki, więc pomyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywicsie najlepiej jest powiedziec ze petycja jest bez sensu i udawac ze problemu nie ma. Takie nasze spoleczenstwo, jesli uwazacie ze ta petycja jest zle napisana, podpiszcie sie pod inna mowica o podobnych problemach, waszym zdaniem napisana z sensem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×