Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GracjaSpacja

Kozaczki, ale NIE na obcasach?

Polecane posty

Czy taki ewenement, jak kozaczki na plaskiej podeszwie (ale nie gumowej \"sloninie\" czy wielgachnym \"traktorze\"), z ewentualnie niewielkim obcasikiem, w miare eleganckie, jest dostepny w jakimkolwiek sklepie? Wszedzie gdzie bylam, widzialam buty na szpilkach albo dosc wysokich obcasach, na dodatek ukosnie scietych z tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ten sam problem ciezko dostac ale jak juz sa to koszmarnie drogie!w ccc patrzylas mi takie jedne sie podobaly ale juz dawno poszly zanim zdazylam zmierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też to zauważyłam,że teraz najwięcej jest kozaczków na szpilach,w dodatku dla panien...... :P Zartuje. ;) Moja mama cche sobie kupić,ale nigdzie nie ma takich jakich ona chce,czyli na dosc małym obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukalam i wsrod drozszych i tanszych marek. Wszedzie obcas ma minimum 3-4 cm, do tego grubsza podeszwa i fason a\'la oficerki. Szkoda mi wydawac kilkaset zl na buty, ktore bede zakladac przez jeden sezon; poza tym oficerki juz mam - skorzane - wiec ten typ odpada. Szukam butow z okraglymi noskami; czuby absolutnie mi nie odpowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
przeszlam niedawno silesie cc wzdluz i wszerz i nie znalazlam nic co by mi sie podobalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegunia
sprawdz na www.bialebuty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asitek
Jak jesteś z Warszawy, to sprawdź w KDT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21
pewnie bedziecie sie smialy,ale ja kupilam fajne kozaki ,wysokie,na plaskim obcasie,super fason,ocieplane w srodku...w ...biedronce za 40 zl...wiem,ze nie ,markowe,ale ja nie jewstem snobka... sa wygodne,modne,cieple...czgo chciec wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgia
Taaaaak... a nie przeciekają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgia
Poza tym wiesz, zimowe buty z plastiku, bo za 40 zl to raczej nei ze skóry, no to życzę powodzenia, jak je zapocone będziesz ściągać u kogoś w mieszkaniu, np. Uwagaa..... kryć się po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21
bzdura...nie przeciekaja to po pierwsze...nie sa z plastiku,lecz z miekkiej,ekologicznej skorki... no coz,gdybym napisala ze kosztowaly kilkaset zlotych,to nie pisalybyscie tak...ech,dziewczyny ja jestem z nich bardzo zadowolona i to sie liczy,a nie cena i gdzie kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość targettt
she21 pokaz zdjecie tak z ciekawosci:):) bo ja nie widzialam w biedronce butow chocaz robie tam zakupy co kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21
Ginorossi-nie...wysokie,jak oficerki,czarne,noski okragle,przy koncu cholewki taka ciemnofioletowa wstawka.Cholewka ocieplana na calej wysokosci,plaski obcas zupelnie... Byly swego czasu-moze m-c temu w promocji,byly tez inne fasony,byc moze nawet ten,o ktorym piszesz.Przepraszam,ale nie mam mozliwosci pokazania ich na zdj pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21
wygladaja tak,jak w tzecim linku ,ktory podala O Jeny,wyzej Tylko ze nie sa zamszowe tylko ze skory ekol,i nie takie marszczone lecz proste...reszta taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21
sorki,w czwartym linku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×