Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowaaaaaaaaaaaaaaaaa

nowa w pracy.. czy przynosic jakis poczestunek?

Polecane posty

Gość nowaaaaaaaaaaaaaaaaa

no wlasnie, od kilku dni zaczelam na powaznie pracowac w nowej firmie, czy powinnam przyniesc jakies ciasto dla wspolpracownikow? jak to jest u Was w firmach? czy nowi pracownicy cos takiego robia? w mojej poprzedniej firmie bylo to praktykowane, ze nowi przynosili ciasto/ciastka i to dla calej centrali w ktorej pracowalo kilkadziesiat osob. Tu w nowej firmie nie wiem czy sa takie zwyczaje (troche glupio mi kogos pytac, chociaz mam kolezanki w dziale ktore pracuja niewiele dluzej ode mnie), aczkolwiek dzis jedna osoba odchodzila i bylo ciasto pozegnalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie praktykowane
bylo przynoszenie ciacha dopiero po pierwszej wyplacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie ciacho jest
na każdą okazję:) jak przyszłam to było siostrzenica była chrzczona zostało to przyniosłam brat się chajtał to też wzięłam odeszłam to też potem znowu zaczęłam i znowu się objadaliśmy:D wydaje mi się ze to zależy od osoby a nie tradycji miejsca pracy ja zawsze stawiałam, nawet w liceum po praktykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie w budzetowce sie
obrazily :D Prawda w oczy kole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim zrób to
z chęci nie z wkupienia sie!!!!!!! ja to np zauważam niedługo rozpoczynam staz, ciacho i mini szampan bedzie bo jstem przeszczesliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim zrób to
ja tam jestem z budżetówki, zawsze byłam ha ha i sie nie obrażam, tylko boczki rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniecznie ciasto pieczone przez siebie a nie kupione ja ciast piec nienawidze, dlatego robire wypasiony sernik na zimno z serkami, galaretkami i owocami w srodku i na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pracuje od niedawna w nowym miejscu i przyniosłam ciasto po pierwszej wypłacie, mysle ze jak Ty tak zrobisz to bedzie to dobrze odebrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×