Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatkaaaaaa

poszukuję takiej bluzki która ma wbudowany stanik

Polecane posty

Gość beatkaaaaaa

chodzi mi o taką bieliźnianą na ramiączkach, czarną z wbudowanym stanikiem rozmiar D. Moze ktos wie? szukałam w triumphie,atlantiku,Keyu, ale nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
Victoria Secrets na pewno takie ma, ale nie wiem czy na taki duzy biust jak twoj sie nadadza. Poszukaj na allegro. I jescze kiedys takie w C&A widzialam, ale raczej na biust mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
A rozmiar D to nie jest duzy??? Jak dla mnie jest duzy, ale ja karzeł jestem wiec "punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Rozmiar D” na pewno nie jest duży, choćby z tego powodu, że „rozmiar D” nie istnieje ;) (ani „rozmiar A”, „rozmiar F” etc.). Miska o danej literce rośnie wraz ze wzrostem obwodu i np. w 60D będzie kilkanaście razy mniejsza od tej w 75D – możesz się o tym łatwo przekonać porównując w byle sklepie różne obwody z tą samą literką. Co więcej: „D” to nie jest nawet połowa rozmiarówki miseczek, bo te w dobrych firmach dochodzą do K-L (co w przypadku polskich firm daje co najmniej 11 rozmiarów, a w markach brytyjskich ok. 16). Mityczne „D” jest ledwie 4 z kolei miseczką i jeśli stanik jest dobrze dobrany, to niezależnie od obwodu będzie to mały biust. Zajrzyj tutaj: http://tiny.pl/5rr8 ...i zobacz, jak wyglądają dobrze dobrane 60F, 70J, 65K etc. – sama będziesz się śmiała ze swojego wyobrażenia o „rozmiarze D” ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynaaa
best_bra-> ja mam miske D i powiem szczerze,że wcale nie jest to mały biust. Wiem,że w porównaniu z miseczką np G to "mały pikuś" ale... Pozwolę sobie opowiedzieć Ci pewną sytuację, która mi się przytrafiła. otóż jak byłam jeszcze młoda(miałam 20 lat) to każda ekspedientka wciskała mi stanik o rozmiarze 75D bo uważała ze taki jest odpowiedni. Nie docierało jak mowilam,że mam pod biustem prawie 84cm na wdechu. Zawsze 75. Az w koncu sie wkurzyłam i kupiłąm stanik 80D. I czuje sie doskonale. Uwazam,że D to wcale nie taka małą miska mówiac ogolnie. do autorki-> powiem szczerze ze nie mam pojecia czy w polskich sklepach dostaniesz taka koszulke na swoj biust ale moze Allegro,eBay itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynaaa, ja też noszę D, 70D konkretnie (czasem 65E) – mam 78 cm pod biustem ;) Akurat ekspedientka obwód wciskała Ci dobry (o cudzie, bo przeważnie dają za szeroki), za to jeśli dostawałaś miskę D to stanik był za ciasny z powodu za małej miski właśnie )pisałam wyżej, że jedno D drugiemu nie równe). Jeśli pod biustem zmierzyłaś się na wDechu, jak piszesz, to na wYdechu i ściśle (tak wygląda prawidłowy pomiar) masz mniej niż 80 cm. A to oznacza, że nosisz za szerokie obwody i biust nie jest podtrzymywany. Powinnaś nosić właśnie 75, jeśli nie 70, z odpowiednio przeliczoną miseczką oczywiście. Zajrzyj na stanikomanię do „biustów tygodnia” – zobaczysz co może Ci dać taka zmiana (pięknieje cała sylwetka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
best_bra a ile masz w biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×