Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tetisss

Praca na stacji benzynowej-pracuje ktoś?

Polecane posty

Gość tetisss

Witam Dostałam propozycje pracy na stacji benzynowej na dwie zmiany za 1000 zł netto plus premia 300 zł co kwartał.Zastanawiam sie nad przyjęciem tej pracy.Nie wiem czy dam rade przepracować całą noc. Może ktos pracuje na stacji prosze o jakies wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Mam do Ciebie jedno pytanko.Jaka to stacja? mała osiedlowa czy wielki moloch typu Statoil.Praca ogólnie nie jest ciężka,ale jak sama zaznaczyłaś na zmiany.Wykładasz towar,obsługujesz klientów.Jeżeli to jest wielka stacja musisz wiedzieć,że będziesz miała tzw.Tajemniczych klientów,którzy będą Cię kontrolować.Czy do paczki papierosów proponujesz zapalniczkę,do hod-doga picie itd.Kasa nie jest za wielka i to ogólnie minus tej pracy.Ale decyzja należy do Ciebie i napisz co postanowisz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetisss
To praca u ajenta stacji Orlen. Ciężko cos dostać na rynku pracy, propozycje typu siedzenie na kasie np. w Tesco odpada więc chyba wole wybrac pracę na stacji.Jak obserwowałam ludzi opracujących na stacjach az tak często się ich nie wymienia na ,,nowych,, jak np.w markietach.Zastanawiam sie mam czas do poniedziałku. Może brak propozycji dla mnie to chyba z powodu tego że mam doświadczenie w handlu około 12 lat i tylko maturę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnere
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż pracował na jednej ze stacji o której piszesz jako kasjer oczywiście.Kasa mała a pracy w cholerę,ciągle więcej wymagają od kasjerów,co nie jest adekwatne do wynagrodzenia.Oczywiście wszelkie braki,np.kiedy ktoś coś ukradnie(bo i tak sie zdarza) pokrywają kasjerzy ze swojej wypłaty...Jak wynik tajemniczego klienta niezbyt dobry,też koszą z premii....Jak nie potrzebujesz kasy na utrzymanie rodziny,tylko na swoje wydatki,możesz iść,do zmian nocnych też się przyzwyczaisz,ale jak masz jakieś większe ambicje związane z tą praca,odpuść sobie...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiechopek
Ambicje i co niektórzy mają ,co z tego jak pracy nie ma .Lepiej złapać coś i szukac niż siedzieć w domu i nie mieć kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×