Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M0onisia

doradźcie, mogę tak się ubrać?

Polecane posty

Gość M0onisia

moja mama twierdzi, że na pewno nie, ale chcę zasięgnąć jeszcze innej opinii:D mam zielony, jasny żakiet, pod spód brązową bluzkę. i teraz najważniejsze: pasują do tego ciemnofioletowe korale?:] z jakim kolorem mogę je łączyć? (różowy odpada:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i może do tego dżinsy, czarne buty, srebrne kolczyki??? 3 kolory! brąz i jasna zieleń ok ale po co ten fiolet a róż to przeją mnie wręcz grozą:P czemu nie ubierzesz czegoś zielonego lub brązowego ale w innym odcieniu niż żakiet i bluzka? albo takiego co łączy te dwa kolory? np. brązowe spodnie do tego + brązowe buty + zielone korale + zielona torebka. jeśli uprzesz sie na inny kolor to niech będzie to żółty biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0onisia
właśnie tak się ubieram, że biorę np. dżinsy, brązową (czy zieloną, w innym odcieniu) bluzkę i na to zielony żakiet. tylko, że dostałam śliczne ciemnofioletowe korale i nie wiem z czym je połączyć:P a do bluz nie pasują, a mam tylko jeden żakiet:D a z tym różowym chyba się nie zrozumiałyśmy, nie cierpię tego koloru:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korale możesz założyć nie tylko do żakietu lecz także do sweterka, golfu topu jak wybierasz się na imprezę lub do koszuli czegokolwiek co nie jest sportowe:P fajnie wygląda złożenie 2 najmodniejszych kolorów szarego i fioletu. czarnym jest niesamowicie elegancko. z brązowym owszem ale jest strasznie ciężkie to połączenie choć jeśli użyjesz tylko fioletowych dodatków to nie będzie takie mocne, z białym wygląda super szykownie, a także z granatowym jest super, z czerwonym bardzo mocno i odważnie. z różem było by słodko ale nie lubisz:P widziałam kilka połączeń z zielenią zwłaszcza nasyconą i pistacjowa ale był strasznie oczojebne. http://bi.gazeta.pl/im/8/4594/z4594408X.jpg fiolet jest mocnym kolorem i nie lubi konkurencji. i koniecznie kup sobie jeszcze kilka żakietów w tym jeden w neutralnym kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0onisia
nibys, dziękuje Ci bardzo, tylko, że ja mam 16 lat i wolę styl sportowy, nie ubieram się elegancko, bo do szkoły to po pierwsze niepraktyczne, a po drugie za "dojrzałe". dlatego mam jeden żakiet (w którym czasem się wybiorę, ale tworzę z niego strój bardziej na luzie), a korale dostałam, a żal nie użyć, bo kolor mają śliczny:P a możesz sobie wyobrazić, jak wyglądałaby sportowa bluza + korale...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P sorki zbyt zasugerowałam się tymi koralami:) i chciałam zrobić z nich elegancki strój:P:P chyba dla tego ze oglądałam stronę simpla:P z fioletowymi i szmaragdowymi ciuchami:) a bluza z koralami brrr sama myśl przyprawia mnie o dreszcze:P masz racje bez sensu robić się zbyt dojrzałą:) jesteś młoda i lubisz obierać się kolorowo i na luzie:) ja w twoim wieku nie miałam ani jednego żakietu:P:P:P same bluzy i dżinsy:P a teraz odwrotnie mam jedna bluzę:P:P masz może jakiś golf w jednym kolorze lub sweter z dekoltem? może właśnie czerwony lub szary?? albo czarny?? do tego dżinsy i będzie fajnie:) mi tez strasznie podobają sie takie świecące ciemno fioletowe korale i już kilka razy przymierzałam sie do zakupu a zawsze stwierdzałam ze nie mam ciuchów do fioletu bo on nie lubi innych kolorów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×