Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaaba

2 razy 2 kreski

Polecane posty

czy jeśli na dwóch testach ciążowych robionych jeden po drugim wyszły po dwie kreski, to jest pewne że to ciaza? dodam ze innych objawów absolutnie nie mam, a co do okresu to dopiero mam dostac w przyszlyp tygodniu. bardzo prosze o odpowiedz. nie czuje mdlosci, nie mam humorów no nic kompletnie. z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka222222
wynik moze byc bledny jesli robisz przed data planowanego okresu.powtorz test za tydzien bo dwa pod rzad moga tez blednie pokazywac... chociaz zacznij sie oswajac z mysla ze mozesz byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
Testy dostępne na polskim rynku wykazują ciążę na podstawie obecności w moczu gonadotropiny kosmówkowej (HCG). Hormon ten produkowany jest już od pierwszych dni po zapłodnieniu. Po około dwóch tygodniach trwania ciąży, jego stężenie w moczu jest odpowiednie, żeby móc stwierdzić ciążę na podstawie testu. Jednak test nie daje nigdy 100% pewności, dlatego w celu potwierdzenia ciąży należy skontaktować sie z ginekologiem, ponieważ istnieje szereg czynników, które mogą zafałszować wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
Quick View - błyskawiczny test płytkowy do wykonania rano, stwierdza ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia, na wynik pomiaru czeka się minutę. Pink Test Disptick - test paskowy, wykrywa ciążę po 2 tygodniach od zapłodnienia, wynik uzyskiwany jest po około 30 sekundach, dla potwierdzenia wyniku negatywnego trzeba poczekać około 5 minut. Clearview HCG II - płytkowy test ciążowy, wykrywający ciążę po tygodniu od zapłodnienia, na wynik pomiaru trzeba poczekać około 5 minut, Contrast - test płytkowy, wykrywający ciążę po 12 dniach od zapłodnienia, wynik pomiaru uzyskuje się po około 4 minutach, - Feri Test - test paskowy, wykrywa ciążę w 14 dni po zapłodnieniu, wykonuje się go rano, na wynik pomiaru czeka się około 5 minut,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja mialam okres miesiac temu niby ale jak na moje oko to nie byl okres tylko plamienia w czasie wlasnie jak mialam dostac, trwaly 3 dni i byly bardzo skąpe, a potem juz nie dostalam nic. No ale przyjelam ze to okres byl. czy moge sie mylic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jestes w ciąży- poprzednie plamienia na pewno nie były okresem, moja mama miała tak samo w ciązy przez 4 miesiące plamiła w terminie okresu a poza tym jak test sie myli to raczej pokazuje negatyw gdy jest za wczesnie aby wykryc hcg, u Ciebie juz na pewno wykrył no i gratulacje jestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
bardzo bym chciala byc ale wizyte u ginekologa mam dopiero na poczatku grudnia a nie chce tyle czekac . mysle zeby isc do prywatnego tylko na jedna wizyte na potwierdzenie, to bedzie pewnie od reki tyle ze nie wiem ile taki kosztuje we wrocławiu? moze sie orientujecie??? czy moze lepiej zrobic trzeci test??? no trzy chyba juz sie nie pomyla? bardzo dziekuje wam za odpowiedzi i prosze o nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
zrób taki test który nie wymaga dużo czasu od zapłodnienia przecież ci wysłałam kilka rodzai testów ich nazwy nic nie stracisz ja go zrobisz - no może kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.londynka
Jesli test wykazuje ciaze, to najprawdopodobniej ta ciaza jest. W organizmie nieciezarnej nie ma tyle hormonu, zeby pojawila sie druga kreska. A co do objawow- to ja tez nie mialam innych niz pozytywny test- a na dniach rodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
no ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
a lekkie pobolewanie brzucha to moze byc jeden z objawow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
a tak to cię brzuch nie boli - nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieczka
no tewraz pobolewa mnie jak przed okresem ale mniej intensywnie, tak normalnie sie nie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, moja znajoma tak miała- bolał ją brzuch jak przed okresem tylko troche słabiej no i była w ciązy, do tego Twoj ból piersi... zaszłaś na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×