Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thhhhhhhhhh

szybka pomoc potrzebna

Polecane posty

Gość thhhhhhhhhh

jadę zaraz na 35 lecie słubu teściów... mam na sobie siwą garsonkę z cienkiej wełny z czarbnymi wstawkami. Wysoka ołówkowa spódnica, krótki żakiet, pod spodem satynowa koszula na krótki rekaw. buty chyba muszą być pantioofle(???) (tylko z samochodu i do samochodu). nie wiem co z dodatkami... mam tylko długie kolczyki ale raczej takie zwyczajne... ubrać lepiej małe sreben kolczyki?? podpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to przy stanowej bluzce możesz ograniczyć dodatki do minimum bo już jest błyszcząco. więc jeśli ubierzesz same kolczyki nawet te małe będzie fajnie:) może jakaś bransoletkę na rękę albo same korale i wtedy zrezygnuj z kolczyków. może masz kolczyki z kamieniami żeby dodać jeszcze jakiś kolor do stroju:) jeśli masz przejść tylko kawałeczek to mogą by pantofle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
Chyba najlepsze co mogłaś wyprać;) Pantofle, pewnie;) Z dodatków kolczyki wystarczą, powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhhh
już po imprezie ;-) miłam tylko kolczyki, małe srebne z oczkami przezroczystymi.... zapomnialam dodać że koszula byla czerwona więc kolorów nei brakło w stroju! Chyba ten zestaw bardzo polubie i częściej zacznę nosić... Dzieki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska w stroju Ewy
wątek bez sensu!! pytanie pięc munut przed wyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhhh
ostatnio zarzucono mi że za późno pytam sie... to treraz szybciej to zrobię. Znowu problem to raczej dodatki, chcoiaz sam pomysł ubioru raczej też... Jadę na weekend do przyakciólki, chcę się dobrze zaprezentować (wiecie to takie spotkanie po latach), wiecozrem pewnei na maisto wyskoczymy i nei wiem co ze sobą zabrac do ubrania... Na wyjscie wymysliłam zwykłe proste ciemne dzinsy, zielony satynowy top (intensywna zieleń) i do tego czrana marynarka z aksamitu po środku zawiązuje się na satynowa wstążkę... do tego czerwone duże drewnianine korale i czerwone pantofle (ale mam mega watpliwosci czy to nei tandeta takie kolory i duże kolory). Jestem niska i drobna, jasna karnacja, piwne oczy, ciemna oprawa, włosy raczej średni braz z jasniejszymi o 1-2 tony refleksami. Mam długą szyje i spory biust i te korlae maja ją optycznie skrócić, a top bardzo łądnie podkreśla biust. Ale marynarka?? A może taka czerwona skórzana marynarka pod płaszcz?? nei idziemy raczej do pubu co najwyzej do lepszej kanjpy czy klubu (średnie miasto). A moze wym,yslicie cos fajnego, eleganckiego i ciut oryginalnego... Ja się wypaliłam z pomysłami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
gdzei tak sie mowi- koszula na krotki rekaw, a nie- z krotkim rekawem?? nie chce nikogo obrazac, naprawde mnie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhhh
pomyłki się zdarzają każdemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
ale gdzies tak wlasnie sie mowi ( i wcale nie uwazam ze to cos zlego)i zastanowilo mnie czy nie wna terenie Wielkopolski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhhh
nie wiem czy tak się mówi w Wielkopolsce... Ja pochodze z innego regionu, a to był zwyczajny błąd językowy. A pomoc jakąs tu uzyskam - dotyczącą topiku - poza poradami językowymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhhh
no i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzmi fajnie
spodnie i aksamitna marynarka jak najbardziej, mi osobiście podoba się pomysł zestawienia mocnej zieleni z czerwienią - wystąpisz jako kobieta nie bojąca się zwrócić na siebie uwagi :) Czerwona skórzana byłaby chyba zbyt ekscentryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhhh
dzieki ktoś jeszcze się wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhhh
no halo.. ja zaraz się pakuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhhh
wyjeżdżam co prawda jutro ale musze się spakować... pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×