Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nigdzie nie mogę

kozaki - szeroka cholewka dla grubej baby

Polecane posty

Gość nigdzie nie mogę

dostać kozaków z szeroką cholewką - taką ok. 42-44cm :( no oczywiście oprócz zizzi na allegro, ale one mają 40-41 cm i są kowbojkowe, co mi się nie podoba :( nie wie ktoś gdzie można kupić takie kozaki, najlepiej wysyłkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokkr26
ja mam taki rozmiar do sprzedania, sa to tradycyjne kozaki na fajnym klocku. Dostalam je od mamy z Usa, ktora bardziej patrzyla na rozmiar buta. I tu kupila dobry-38, ale lydke to ja mam 38 a tu wypada wlasnie 42-43. Chcialam zwezic, ale zaden szewc nie chce sie tego podjac, bo cholewka nie jest ze skory, reszta buta jest skorzana. Na dodatek jest wszysty pasek z tylu, co niby by zdeformowalo cala cholewke. Zostaje mi tylko je sprzedac. Sa koloru czarnego. Jesli bys byla zaintesowana to podesle zdjecia. Cena 130 zl. Oczywiscie sa nie noszone, tylko przymierzane w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie mogę
niestety mój rozmiar to 40 :( a jaka jest długość wkładki wewnętrznej w tych kozakach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie mogę
aż sie uśmiałam- niestety na allegro nie ma juz takich, no i mnie się marzy obcasik ok. 6 cm :( wiem, że mam wymagania i pewnie dlatego nie mam kozaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! A ja z kolei nigdzie nie mogę dostać kozaczków na wąskie kostki i łydki :(, najlepiej na płaskim obcasiku... Dziewczyny poradźcie mi może jakieś sklepy, a nóż coś by się coś znalazło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w Deichmannie, mam ten sam problem a kupiłam takie na lekkim obcasiku, w szpic, są czarne i brązowe, kosztują 129 zł, maja paski na dole i całej cholewce, nawet fajne. Dodatkowo są takie kaloszki z kozuszkiem, całkiem fajne, ale pewnie nie w Twoim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokkr26
Dlugosc wkladki to ok 28 cm i musze zaznaczyc, ze nie sa ocieplane i maja tzw scienty szpic. A obcas klocek ma 4 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie mogę
28 cm przy ściętym szpicu, to za mało :( i obcasik wolałabym wyższy :( spróbuj na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie mogę
28 cm przy ściętym szpicu, to za mało :( i obcasik wolałabym wyższy :( spróbuj na allegro wystawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie mogę
28 cm przy ściętym szpicu, to za mało :( i obcasik wolałabym wyższy :( spróbuj na allegro wystawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie mogę
28 cm przy ściętym szpicu, to za mało :( i obcasik wolałabym wyższy :( spróbuj na allegro wystawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie mogę
o rany sorki, przez godzinę próbowałam wbić tą cholerną wiadomość i nic nie wchodziło :( aż tu nagle taki wysyp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokkr26
Jeszcze sprobuje u jednego szewca a jak mi ich nie zwezi to wystawie na allegro. Szkoda trzymac ich w szafie. Co to szczuplych cholewek to troche takich butow widzialam w Deichmanie. Tylko wiekszosc np na szpilce a w takich butach po lodzie nie da sie chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ktoś jeszcze
wie gdzie można kupić kozaki na łydkę 43 cm, bo mnie też bardzo takie interesują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i chyba nie ma
chyba nie ma za dużej szansy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze ludzie
co wy macie za lydy..... Ja mam grube lydki i zawsze problem z kozakami ,przed chwilasobie je zmierzylam i wyszlo mi 38....wiec 42 czy 43 to juz tragedia:O Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 28 cm
i tez nie moge nic dostac, bo wszystko za luźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie mogę
no zdarza się "boze ludzie" zdarza się jeden ma grube łydy, drugi brak taktu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenciaraa
:( ja tez nie moge znalezc nic:( a te Zizi sa tragiczne://wieciegdzie jeszczemoznacos znalezc? cena bezznaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guradzina
Ja kupiłam na Allegro kozaczki Zizzi (oficerki) i jestem bardzo zadowolona. Kwestia gustu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kentaki
w katalogu quelle jest bardzo dużo kozaków z szeroką cholewką, nawet do 47cm, jak dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×