Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa dominges el placedo

waga do 32 kg bagaż - wizzair

Polecane posty

Gość ewa dominges el placedo

lece do UK na swięta. Pierwszy raz kazali dopłacać za bagaż rejestrowany około 20zl. Ponoć można zabrać do 32kg. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 kg ..i to wszystko
20 kg ..i to wszystko ,bagaz podreczny 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile mnie pamięc nie myli, możesz zabrać w wizzie 5 kg podręcznego, 20 kg rejestrowanego i chyba własnie 12 kg nadbagażu można dokupić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 moze byc nadbagazu
i za to sie placi (duuuzo). powyzej 32 kg w ogole nie powinni wziac na poklad - ze wzgledu na przepisy dot. bezpieczenstwa pracy - tyle i tylko tyle moze przeniesc pracownik obslugi, wiecej nie, stad te 32 kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojo
to nie umiesz wejść na stronę wizzar i przeczytać???? 32 kg to max. waga pojedynczego bagażu, ...ale na 1 osobę bez dodatkowych opłat przysługuje 20 kg rejestrowego i 10 podręcznego. za nadbagaż się płaci - info na stronie wizzar taniej można kupić dodatkowy bagaż przy zamawianiu biletu i wówczas np. mając 40kg (+10 kg podręczny )nasze torby mogą mieć np. 1.max. 32 kg + 8 kg drugi, lub 1.20+ 20, lub jeszcze inaczej byle nie było ponad 32 kg w jednej torbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaa
co Ty tamn wieziesz? z ciekawosci... 32kg ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa dominges el placedo
kiedyś jak kupowałam bilet nie było żadnych dopłat nie licząc tych pierwszeństwa wejścia na pokład na życzenie. Teraz musowo musiałam dopłacać za każdy bagaż. Kupiłam jeden. Pisało, że przysługuje mi 32kg. I nie wiem co teraz :( Co wioze. Jade na swięta do rodziny więc jedzenie, ozdoby świąteczne :) prezenty. Ciuchy zimowe wyjściowe i do latania na spacery. Kosmetyki. Będę miesiąc. Poza tym każdy ma jakieś życzenia z Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przysluguje
i tak napewnie nie bylo napisane ze Ci przysluguje tylko jak juz ktos dobrze zauwazyl 32 kg to tyle ile mozesz zabrac w jednej torbie ale tylko za bagaz do 20kg nie musisz placic. Za wszystkie kg ponad to w bagazu glownym trzeba placic i to nie mala sume wiec lepiej sie zastanow czy nie lepiej wziac pieniadze i kupic np kosmetyki (mam na mysli jakies szampony, zele pod prysznic czy balsamy - jesli masz zamiar takie zabrac) na miejscu bo ceny sa zbliozne do tych w Polsce a jak jeszcze podliczysz ile bedziesz musiala placic za kg nadbagazu to jzu w ogole Ci sie nie bedzie oplacalo. Tak samo ubrania sa tanie w UK wiec nie wiem po co ich cala mase zwozisz... pozdraiam aha i nie zapomnij ze nie mozesz miec w podrecznym plynow w butelkach powyzej 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×