Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chybamamdepreche

NIEC MI SIE NIE PODOBA W SKLEPACH!! łażę dzień za dniem i nic nie kupuje

Polecane posty

Gość chybamamdepreche

kiedys wchodzac do sklepu wykupiłabym połowe bluzek, sweterkow, spodni a teraz? nic mis ei nie podoba , dlaczego??!! nawet jesli cos mi sie juz spodoba na wiesku a to i tak rzadkosc-to nie podoba mi sie na mnie :( Juz 4 miesiace nic sobie nie kupiłam :( nie wiem co ze mna jest... moze to jakas depresja? jak moze nic mis ie nie podobac? chodze w starych rzeczach byle jak ubrana bo w niczyms ie sobie nie podobam a kiedys tak nie było, pomozcie mic o robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się ja z reguły
nic nie kupuję, wszystko jest beznadziejne, kiepskiej jakości itd. Już wolę rzadziej a drożej i coś lepszego, ale to żadne wyjście. Czasami szukam głupiej bluzki kilka tygodni i rezugnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybamamdepreche
ale ja sie czuje juz jak łąchmaniarz bo chodze w starych ciuchach zwykłych jeansach i koszulkach, chce cos kupic kase mam ale nic mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kupuj na allegro :) warto znac dobrze swe wymiary i cialo,aby wiedziec \"na oko\" jak w danym ciuchu mozemy wygladac ja tak robie,bo teraz w sklepach jest wielkie g.. za przeproszeniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsalinka
wiesz co ja tez mierze w sklepach i nie pasuje wiec na allegro tymbardzoej nie kupie a tobie radze przeczekac moze ten okres dziwnej mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsalinka
wiecie co dziwne fasony ciuchow teraz sa-nie podkreslaja sylwetki jak pasek z płaszcza moze byc wszyty pod dupa zamaist w talii?szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o - i tu sie zgodze - terazniejsza moda mnie momentami dobija - ostatnie zakupy byly dla mnie porazka - te sklepowe - ani kolor ani fason - szukalam bluzki o normalnej dlugosci - w rezultacie kupilam tuniki (a nie przepadam) w kolorach prawie,ze nie z mojej bajki, ale polacze z czyms fajnym i bedzie - z reszta jak co to je przeszyje i po sprawie.. ale ogolnie najlepiej kupuje mi sie na allegro - po prostu umiem sobie siebie w danym ciuchu wyobrazic bez problemu - a poza tym - w razie \"W\" - zawsze moge sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×