Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodaaa

co sadzicie

Polecane posty

bylam wczoraj u chlopaka na noc rano biore sobie jego komorke (przy nim ) i zaczelam czytac esy bo wiedzialam ze pisal z laska ktorej nie trawie i taki sms : to podbij BEYBE bo umylam teraz glowe albo podbij na herbate pisala to wiedzac ze u niego jestem a jestesmy razem ponad 1,5 roku i jest to siostra jego dobrego kolegi mieszkajaca jakies 100 m od niego nieraz zdarzalo sie ze pisala do niego ja byl ze mna gdzie jest i co robi kiedy bedzie i zeby wpadl szlag mnie wtedy trafial ale nie zwrocilam jej uwagi wczoraj po tym beybe napisalam jej ze beybe to sobie moze mowic do swojego chlopaka na co ona odpisala :sluchaj jak ty to pisalas kurwa do mnie esa z gg to pogadamy sobie inaczej nara nie mam juz do laski nerwow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa*
ja bym zrobila awanture chlopakowi:) no moze nie awanture ale kazala bym nie odpisywac jej i przestac miec jakies "stosunki" z nia:) juz raz mialm taka sytuacje i wystarczylo z chloalkiem pogadac .Zreszta u mnie nie bylo problemow bo sam ja zlewal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni sie znaja 9 lat widza sie codziennie bo moj chlopak codziennie jest u nich w domu i to jest problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem stara :o nie znam takich wyrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f45tt
podbij=przyjdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f45tt
niefajna sytuacja :( ona go traktuje tka jakby byl jje bliskim kolega a nie jej brata. wszystko zalezy od Twojego chlopaka na ile sobie pozwala. gdyby ja olewal i nie przychodzil na kazde jej zawolwanie to by tak czesto nie pisala, ale widac przychodzi...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nikt nie doradzi co ja mam zrobic w tej sytuacji ?napewno nie zerwie kontaktu bo sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f45tt
1. powiedz swojemu chlopakowi zeby z nia pogadal, ze ma dziewczyne i zeby do niego nie pisala za kazdym razem 2. jak to nie poskutkuje to niech chlopak pogada z jej chlopakiem, ze ciagle do niego pisze 3. Ty pogadaj z jej chlopakiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ja traktuje bardziej jak kumpla niz kolezanke i nie leci do niej a ona do iego pisze pod byle pretekstem o byle co glupia pytke z muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do 3 punktu juz o ty myslalam ale nie moge znalezc numeru do niego pozatym ona nalezy do panienek ktore by mi nawet przywalily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f45tt
tez mi sie wydaje ze jest jakas dziwna :O i chyba uwaza sie za pepek swiata, ciagle eski no bo jak mozna jej odmowic, teksty typu bejbe :O kontaktu nie urwa z powodu kumpla, ale niech Twoj hlopak jasno jej powie zeby zwracala sie do kogos innego lub jelsi cos chce niech powie bratu t przy okazji jka sie z nim spotka to przekaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko przez to ze podchodzi do niej jak do kumpla nie rozumie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mi tlumaczy ze mnie kocha a z nimi zna sie tyle ze traktuje jak rodzine ale ja w niej widze dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f45tt
no wlasnie... grunt to to zeby Twoj chlopak to zrozumial. bo jesli on nic nie rozumie no to bedzie ciezko;/ bo chodzi glownie o to zeby on jje dla do zrozumienia zeby przystopowala. normalna laska by to zrozumiala, ale z nia czuje ze bedzie ciezko... a jka Ty sie bedziesz butowac to ona Ci jeszcze bardziej na zlosc bedzie robila zeby pokazac ze moze byc gora;/ taki typ laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wlasnie i boje sie ze on tego nie zrozumie chociaz powiedzial ze jak ja spotka to pogada ale ja nie chce zeby to bylo na zasadzie nie pisz bo X sie denerwuje tylko nie pisz bo ja sobie tego nie zycze mam dziewczyne itd a jej sms mnie zwalil z nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×