Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalka25

jak to jest z tymi testerami perfum???

Polecane posty

czy jest jakas roznica miedzy testerem,a perfumamy nie bedacymi testerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli stoja np,perfumy na polce,i obok buteleczki z napisem ,,tester\'\'-to znaczy ze z tych buteleczek mozna popsikac sie perfumem i sprawdzic jaki ma zapach;-) po to sa zeby nie psikac z perfumow tych do ,,kupienia\'\'bo nie chcialabys kupic przeciez ,,pol\'\'buteleczki perfumu,nie? jesli kazdy by sprawdzal zapach;-) ,,tester\'\'do testowania zapachu;-) tylko taka roznica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli stoja np,perfumy na polce,i obok buteleczki z napisem ,,tester\'\'-to znaczy ze z tych buteleczek mozna popsikac sie perfumem i sprawdzic jaki ma zapach;-) po to sa zeby nie psikac z perfumow tych do ,,kupienia\'\'bo nie chcialabys kupic przeciez ,,pol\'\'buteleczki perfumu,nie? jesli kazdy by sprawdzal zapach;-) ,,tester\'\'do testowania zapachu;-) tylko taka roznica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli stoja np,perfumy na polce,i obok buteleczki z napisem ,,tester\'\'-to znaczy ze z tych buteleczek mozna popsikac sie perfumem i sprawdzic jaki ma zapach;-) po to sa zeby nie psikac z perfumow tych do ,,kupienia\'\'bo nie chcialabys kupic przeciez ,,pol\'\'buteleczki perfumu,nie? jesli kazdy by sprawdzal zapach;-) ,,tester\'\'do testowania zapachu;-) tylko taka roznica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anitka:-) pytam sie,bo na ebay moge kupic nowy tester 100ml za calkiem niezle pieniadze i zastanawiam sie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno testery moją większe stężenia alkoholu przez co pachną mocniej i dłużej od tych perfum \"do kupienia\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palic
anitka hahahahahah :D tak jak juz ktos normalny wspomnial, testery dluzej pachna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowiadaczka
perfumami się popsikać, nie perfumem !!!!! KOrzystajce czasami ze słownika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ebayu i allegro, większość tzw testerów to zwykłe gówna.Przeważnie podróby. Kupiłabym natomiast tester po wyprzedażach z perfumerii itd. Czasem w Rossmanie na przykład są w sprzedaży lekko użyte perfumy, które klientki traktowały jak testery, też Tester zazwyczaj ma więcej perfumu, a nie alkoholu - by dłużej pachniał- i ludzie go kupowali, przecież to logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,ok,wiec sie skusze,tym bardziej,ze sprzedawce znam,bo kupowalam juz od niego perfumy,ale nigdy tester,poza tym ma same pozytywne opinie. a na ebay jeszcze nigdy nie spotkalam sie aby ktos mi jakiekolwiek gowno wcisnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie warto żałować sobie na dobre, oryginalne perfumy. Tester to ogólnie oszczędność rzędu stu, a nawet więcej złotych, więc opłaca się i to bardzo. Jedyny brak to czasami pudełko, czy korek, ale to mały problem przy samodzielnym użytkowaniu. Fajne, chyba wszystkie najpopularniejsze zapachy, czasami też starsze odsłony ma testerownia24h.pl. Czasami udało mi się u nich znaleźć perfumy, których nie było w innych źródłach lub były niezwykle trudno dostępne. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również kupiłem perfumy na testerownia24 szybko przyszły i zapach jest na prawdę trwały nie są to żadne podróby które nie mają nic wspólnego z zapachem oryginalnym tak więc polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×