Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokri

DB Kredyt

Polecane posty

Witam, w czwartek ide na rozmowe o prace do DB Kredyt. Aktualnie pracuje w innym Banku oni sami do mnie zadzwonili zastanawiam sie jak tam sie pracuje jakie zarobki jaka atmosfera bo nie wiem czy warto zmieniac Bank. z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DB employee
Witam, pracuje sie super, zarobki tez w porzadku. W dziale obslugi klienta detalicznego zarabiaja od 3000 zl na miesiac netto. Kierownik dzialu obslugi ma cos ok. 5000 netto. Dyrektor oddzialu zarabia ok. 8000 netto. Jest tylko jedna sprawa, ktorej od Nas wymagaja - ciaglego doksztalcania sie. Mamy sie orientowac w tym, co sie dzieje na co dzien w gospodarce, w sytuacji na gieldzie, rynku walutowym. Nie zdziw sie, gdy na rozmowie padnie pytanie o przewidywana sytuacje na GPW w Warszawie lub tez pytanie odnosnie ostatnio obserwowanego umocnienia zlotego. Moga sie tez spytac, np.: 1. Czy zaciaganie kredytow hipotecznych - walutowych ma obecnie sens? 2. Do jakiego poziomu musialby wzrosnac kurs CHF/PLN, zeby nie oplacalo sie brac kredytu hipotecznego nominowanego we franku (ceteris paribus)? 3. Czy w listopadzie zostana podniesione stopy procentowe przez RPP? Odpowiedz uzasadnij. 4. Czy wprowadzenie nowej umowy kapitalowej - tzw. Bazylea II - spowoduje latwiejsze analizowanie finansow banku? Itp. U nas w DB kazdy zna odpowiedz na te pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku października byłam na rozmowie w DB kredyt. Nikt nie zadał mi takich pytań jakie napisał/a poprzedniczka/poprzednik. Mnie pytali czy potrafię obsługiwać komputer i internet, czy miałam kontakt z klientem, czy szybko się uczę ponieważ na jeden bank przypada kila stron wiadomości a banków jest ponad 20. No i jeszcze zapytali ile chcę zarabiać i czy po okresie próbnym podjęłabym się samodzielnego prowadzenia biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki1gosc
Ja będę wiedział jutro, ponieważ idę po 3 rozmowach kwalifikacyjnych na 4 ostatnią, jaką jest przedstawienie mi warunków umowy. Praca jako Doradca Klienta/Przedstawiciel Handlowy dla DB Kredyt w Krakowie. Rozmowa pierwsza z rekruterem firmy, druga z menagerem, trzecia z kierownikiem zespołu i kierownikiem regionalnym ds sprzedaży. Co do warunków finansowych, napiszę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie szukać ofert pracy w DB kredyt? trzeba mieć wykształcenie typu: bankowość lub finanse? czy można startować z mgr innego kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t1g
jeśli chodzi o przedstawiciela handlowego/doradcę klienta to min wymagane wykształcenie to średnie. Nie koniecznie kierunkowe. Ja mam licencjackie zgoła inne i sie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t1g
na okresie próbnym 1400 brutto + prowizja + premia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek kimonommm
1400 brutto + premia + prowizja za wyrobienie planu. Plan 120 000 zł kredytu w tym 15 tyś zl składki ubezpieczeniowej. Przy wyrobieniu planu ok 3500 na reke. Tel sluzbowy + samochód. Przy czym samochod to lipa. Na samochod jest karta z limitem 450 zl. Całe nic... szczególnie na dwie osoby bo na tyle samochód jest zazwyczaj... Mnie już tam nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t6473gb
Halo to forum jest troche zakurzone... Czy ktoś pracujący w db wie czy będą w najbliższym czasie przedłużane umowy na okres próbny...? Bo różne chodzą głosy i wersje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemeczona
z tego co wiem to nie przedłuzaja!!!! u mnie w regionie nie przedłużyli w pazdzierniku 6 umow i ma byc wiecej. trzeba uciekac z tego gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdgbsfgbbyt
mi przedłużyli na 6 mcy.... co dalej..... nie wiadomo.... ale od nowego roku maja zatrudniac podobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa 297
hej własnie dzwonili do mnie z db kredyt powiedzieli mi ze jest do praca na miejscu i w terenie co mam przez to rozumieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza98980
a na jakie stanowisko aplikowałaś do db? doradcy klienta? jakie miasto? w terenie tzn ,że będziesz jeździła do ludzi i wciskała im produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa 297
ja składałam na woj łodzkie, składałam również do getin banku tam mi zaoferowali 1800 brutto + premie a jak jest w db ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbkredytowiec
Hey, podobno na spotkaniu z prezesem Niemyckim padło hasło ze w ciągu 6 mcy placówki maja poprawić spłacalność windykacji bo inaczej Deutsche Bank zawija CF!? Ktoś to słyszał również? Potwierdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Wielkopolskiiiiiii
hejka ja jutro jade na rozmowe do Deutsche Banku ,jestem ciekawa jak to będzie, czy nie będzie głupich pytań,i jakie są szanse no i czy warto......jak by co to napiszę po powrocie:) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
pewnie za późno to piszę bo już jestes po rozmowie:/ ale nie warto tracić pieniędzy i czasu. W moim przypadku było tak ,że pojechałam na drugą rozmowę do wawy (która miała być ostatnią - tak mnie poinformował dyr.regionalny) i na tej rozmowie dowiedziałam się ,że jest jeszcze trzeci etap rekrutacji. Po miesiącu zadzwonili i zaprosili mnie na trzeci etap znowu do warszawy.I teraz czekam... a czekam już miesiąc i nic ani tak ani nie. Zapomniałam dodać ,że między czasie mniej więcej co dwa tyg. dają to samo ogłoszenie ,że poszukują doradcy do tego miasta w którym ja chciałabym właśnie pracować.Więc robią z ludzi baranów. OSZUŚCI!!! dają fikcyjne ogłoszenia!!! ciągną ludzi do warszawy po czym znowu dają ogłoszenie i tak wkoło!!!! już od października poszukują tego doradcy i jeszcze nie znaleźli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interfejs
Nie dali Ci znać bo jest wstrzymana rekrutacja po prostu i tyle. Choć uważam że mogli ... chociaż zadzwonić i przeprosić. Teraz zatrudniają od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika8888888
co to znaczy ,że jest wstrzymana rekrutacja? i ,że teraz bedą zatrudniać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie mam do zaoferowania kredyty dla zadluzonych ze zla historia kredytowa pomagam na lata wyciagnac ludzi z petli zadluzen kredyty konsolidacyjne dla zadluzonych kredyty pod zastaw nieruchomosci kredyty gotowkowe dla zadluzonych oferta dla osob z pustym bikiem moga miec panstwo komornika windykacje wypowiedziane umowy zrobie wszystko byle tylko pomoc panstwu czasami trzeba spelnic warunki np.gdy windykacja lub komornik potrzebny poreczyciel ale nie w kazdym przypadku Kredyty jakie mam w ofercie maja bardzo duza przyznawalnosc. pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich zainteresowanych o kontakt na mail:pawcio83s@gmail.com tel515 688 048 KREDYTY TYLKO BANKOWE WYSOKA PRZYZNAWALNOSC. NIGDY NIE POBIERAM ZADNYCH OPŁAT PRZED ZALATWIENIEM SPRAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×