Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredi07

Wenus, Mars. jak można zrozumieć kogoś co sika na siedząco?

Polecane posty

Jakby nie faceci to nawet roweru byście nie wynalazły a samochodami jeździcie. Piszę wyślij maila ze zdjęciami a ta wysyła MMS a z moją komórką żona śpi. Rano mi pokazała na mgnienie fajną dupcię i co to? (kobieta w końcu), Kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupencja.pl
Śpi z komórą bo z ciebie użytku nie ma...woli wibracje telefoniczne :P Przynajmniej orgazm ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tym
sumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fd151
nie zrozumiesz idealisty co sika kucajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze sto razy przyznawałem się, ze po 8 browarach w trakcie gorączki dyskusji źle napisałem Żoliborz. Ale psychicznemu to nie wystarcza. Może dobrze mieć takiego głupka? Temat podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żoliborz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealista ty nie do rabego ale dobrego lekarza od głupków szukaj. Naprawdę musi być dobry. Ale na twoim miejscu nie powinieneś sobie robić nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST MATYLDA
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciał kontaktu,przestał pisać,zaczął unikać...za stara byłam dla niego ....tak w życiu bywa...niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Stulejnik
Bardzo pozytywną rolę spełnia to forum. Ale myślę, że powinniśmy więcej wychodzić na zewnątrz. Na tym forum oczywiście są dyskusje, ale najczęściej jest to przekonywanie przekonanych. Internet to jedyne medium, które nie wymaga nakładów finansowych, a coraz większe jest jego oddziaływanie na społeczeństwo. Mam propozycję - jeśli zamieszczacie państwo jakiś tekst na naszym forum, to powielcie go też na innym. Wchodźcie np. na kafeterię, tam już wielu naszych pisze, lub inne. Przez wiele lat Internet był zdominowany przez jedną opcję. Teraz mamy szanse wyjść do ludzi. Uwierzcie, to daje efekty, szczególnie jeśli chodzi o młodych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bywam sporadycznie, dlatego poprosilam o Twoje GG, ewentualnie jakis inny kontakt, jezeli chcialabys porozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek to ty w nie swoim temacie piszasz. Ja wiem, że debil to debil.Ale proszę nie wypraszaj mnie z mojego tematu. Ale wiem, że debil to debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×