Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syjka30

Bata-jakie zarobki

Polecane posty

Gość syjka30

hej. Byłam dzis na rozmowie w sprawie pracy w sklepie Bata,probowalam nawiazac rozmowe na temat zarobkow ale nie dostałam konkretnej odpowiedzi.Czy ktos wie moze ile tam placą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piórkokoo
ja dostaje 750 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syjka30
serio?? a mi powiedzieli ze dobre pieniazki,premie i wogole tylko ze zcasem trzeba troszke dluzej popracowac.Napisz mi jak mozesz jak to wszytko tak naprawde wyglada,bede wdzieczna.dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracyz katowic
rowniez chcialabym poruszyc ten temat. i mem jeszcze pytanko, po jakim czasie odzywaja sie od wyslania cv i listu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bata 10
Chyba zartujesz ze 750 zł na 1/2 to sie zgodze ale bez premi zarabia sie sporo do tego sa jeszcze premie i dodatki rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież to było ponad
4 lata temu:o. Sama wtedy zarabiałam 750zł netto jako sprzedawca w sklepie ze snowboardem- na cały etat, a nawet więcej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Troszkę tutaj pusto jest a ja też chciałam się dowiedzieć czegoś o pracy tam. W każdym razie jak tak dobrze poszukałam to znalazłam taką stronę http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21862 (bez spacji) i jest tam naprawdę bardzo dużo napisane. Więc jak chcecie się dowiedzieć to walcie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×