Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fijafiju

Mam pomysł !!!

Polecane posty

Gość fijafiju

Moi drodzy. Czy waszym zdaniem salon z masażem (klasycznym, relaksującym, odchudzającym, leczniczym) plus zabiegi kosmetyczne (zabiegi nawilżające stopy i dłonie, masaż twarzy:relaksacyjny i przeciwzmarszczkowy, zabiegi nawilżające, oczyszczające,przeciwzmarszczkowe twarzy) w 50 tys miescie to dobry pomysł na interes? Czy w waszych miastach, które mają podobną liczbe mieszkancow (tj 35-65 tys) sprawdza się? Mam dość pracy dla innych, z resztą chyba nie jestem do tego stworzona:/ . Zabiegi byłyby skierowane praktycznie dla każdego.Dodam,że mamy w miescie klub piłkarski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Way
Koleżanko, pomysł jak najbardziej na miejscu. Szeroko rozumiana branża zdrowia jest tym, co w najbliższej kilkudziesięcioletniej przyszłości będzie przynosić największe dochody. Czytałem niedawno książkę pewnego amerykańskiego milionera, który twierdzi, że ta branża będzie równie dynamicznie się rozwijać jak niedawno, jak i dziś branża internetowa. Zanieczyszczenie środowiska, złe odżywianie się, papierosy, alkohol, odwieczny wyścig szczurów, wszechobecny stres powodują, że ludzie coraz częściej i coraz wcześniej zapadają na różne choroby. Dlatego też wszystkie biznesy, które cokolwiek wspólnego będą miały z poprawą i ochroną zdrowia to strzał w dziesiątkę. Przemyśl to. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
nie mieszkasz w Warszawie, bo chętnie weszłabym z Toba w ten interes.Wszyscy moi znajomi pracuja dla kogos a ja mysle o czyms własnym.Mam nawet pomysł, ale co dwie głowy to nie jedna.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijafiju
Hm... niestety mieszkam koło Wrocławia. Zastanawiam się tylko czy nie lepiej byłoby pomyśleć właśnie o tym mieście, jest większe prawdopodobieństwo, że będą klienci i bedę mogła zarabiać normalne pieniądze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijafiju
Z resztą muszę najpierw zrobić studium lub jakiś kurs. Zaczęłam dopiero studia na zupełnie innym kierunku, zaocznie....do tego praca, więc planuje zacząc działać po zdnaiu licencjata. Albo poczekac w tedy z magusterm, albo robić go online,bo moja uczelnia coś takiego oferuje:) Także dobre 3 lata przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×