Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet_heart

mobbing w pracy

Polecane posty

Gość sweet_heart

Witam, niedawno podjelam prace - szkolenie w PLUS DISCOUNT w Chrzanowie, i tam padlam ofiara mobbingu ze strony kierowniczki!! Bylam zastaszana zwolnieniem i nieslusznie oskażana o zniszczenia produktow znajdujacych sie w sklepie. Pani kierownik zlosliwie ustalala mi godziny w grafiku, tak ze nie mialam powrotu do domu, a dojezdzalam autobusem 17 km. Po dwoch miesiacach zostalam zwolniona bez podania przyczyny i co najwazniejsze zostalam oklamana, gdyz ta informacje otrzymalam nie od niej samej a od zastepcy, i powiedziano mi ze to kierownictwo rejonowe mnie zwalania a nie kierownik sklepu. Po tym zdarzeniu, zadzwonilam do kierownika rejonowego, ale uslyszalam, ze decyze o moim zwolnieniu podjela moja kierownikczka sklepu, a nie oni. Jest mi niezmiernie przykro jak zostala potraktowana i postanowilam oddac sprawe do Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego w Krakowie oraz do sadu pracy. Moja rada jest nastepujaca: jezeli ktoras z was jest lub byla w takiej samej sytuacji - nie dajcie soba pomiatac, bo jesli raz pozwolicie soba manipulowac, to nigdy nie beda was traktowac powaznie! Nie dajcie sie! Pozdrawiam wwas wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×