Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozowy beret..

co razem z zielonym sweterkiem?

Polecane posty

Gość rozowy beret..

co moge zalozyc do zielonego sweterka z dekoldem w serek, bo sam wyglada strasznie nudno w dodatku ten dekold jest za duzy zdecydowanie...myslalam o bialej bluzce z kolnierzykiem pod ten sweterek, czy to dobry pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy beret..
a co to takiego, bo przyznam ze nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basic czyli baza, ogolnie mowiac obcisla bluzeczka , z mniejszym dekoltem (ale nie calkiem pod szyja), moze byc z dlugim badz krotkim rekawem, albo na ramiączkach. Pod taki sweterek idealnie, szczegolnie na zimne dnie, kiedy dekolty przyprawiaja mnie o dreszcze :p jesli sweterek jest taki cieplo zieleny (nie zgnila zielen), to zolty bedzie sie bardzo ladnie komponowal, bo bedzie to wygladac radosnie w te jesienne chlody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy beret..
drozofilia dziekuje za pomysl, sweterek jest jasno zielony poszukam w sklepach jakiejs fajnej zoltej bluzeczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obu tlyko z tego
brasil nie wyszlo :o dobrze dobeirz odcienie :) ja bym obstawiala jednak z koszulą, ale ja w ogole kocham koszule pod kazda postacia. no i moj jest w soczystej, ale raczej ciemniejszej zieleni. kapitalnie wysgląda z szarym lub grantaowym dołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelllllllka
żadnych dodatkowych sweterków!!!!!!!!!!! moze być szeroka zielona branzoleta na rękę,to naprawdę doda Ci stylu.Mozesz tez założyc szeroki pasek na bluzkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
mysle ze brazowa koszulka rowniez by pasowała..a jesli swterek jest z tych cienkich i troche dłuzszych niz do pasa..to rozniwez brązowy paske jako dodatek i brzowe kolczyki np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×