Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akwizytor

Chcę zostac Akwizytorem OFE

Polecane posty

Gość Akwizytor

Co mam zrobić żeby zostać akwizytorwem OFE ??? Słyszałam że fajna z tego kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING ponad wszystko
Musisz odbyć szkolenie w jednym z Towarzystw Ubezpieczeniowych zakończone egzaminem. Polecam Ci gorąco OFE ING Nationale Nederlanden. Sam właśnie jestem na etapie zdobywania licencji - jest to obecnie najlepsze OFE na rynku, praktycznie od początku notuje największe przyrosty składek. Swoją drogą skoro chcesz się bawić w ubezpieczenia zrób też III filar. Tu też jest spora kasa. Pod warunkiem, że masz straszne samozaparcie w sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwizytor
Ale na jakiej zasadzie jest wynagradzany II filar? Jest stała stawka od umowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nu
PTE PZU S.A. Poszukuje kandydatów na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY OFE "Złota Jesień". Główne obowiązki: -pozyskiwanie klientów. Wymagania: -komunikatywność, -wytrwałość, -gotowość podejmowania wyzwań. Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, -możliwość rozwoju zawodowego, -system szkoleń, -nienormowany czas pracy, -brak limitów sprzedażowych, -różne formy zatrudnienia. Mile widziane doświadczenie w branży lub w sprzedaży bezpośredniej. Kontakt: e-mail: pracaPZU@interia.pl tel. 0 784 007 530 Ogł. nr 60945 ważne: od 16.11.2007 do 16.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwizytor
Ale ja nie chciałabym współpracować z PZU :( A orientuje się ktoś może jak wygląda naliczane są prowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING ponad wszystko
To zależy od firmy. Inaczej są naliczane prowizje za przystąpienie po raz pierwszy do funduszu, a inaczej za przepisanie z funduszu do funduszu. W tym drugim przypadku jeśli uda Ci się przepisać jakiegoś "fajnego" człowieczka z uzbieranym dużym kapitałem, to prowizja idzie w grubych setkach złotych za jednego klienta. Tak więc przy założeniu, że koncentrujesz się na osobach, które w miarę dobrze zarabiały od 1999 roku, to kilka takich osób w miesiącu i masz niezłą pensyjkę a pracy na tydzień. Ująłem to bardzo kolorowo, ale jeśli masz dużo znajomych warto zainteresować się tematem. Za jednego klienta przepisanego dostaniesz tyle, ile inni za miesiąc ciężkiej pracy np. w "biedronce". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwizytor
To ile mogę zarobić za klienta "fajnego" ?? Bo jak mam się decydować na sprzedaż OFE to chciałabym wybrać to gdzie najwięcej płacą :0 Czy mógłbyś mi mniej więcej powiedzieć jak to wygląda u Was, jeżeli nie chcesz na forum to możesz na maila terenia22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MAJ GAD
Trzeba być kretynem żeby się pchać w akwizycje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekusek
ING ponad wszystko bardzo proszę cię o odpowiedz jak to jest z tymi zarobkami w ing i czy warto w to wchodzi posiadam zezwolenie punu i trochę pracowałam w ubezpieczeniach i sprzedawałam fundusz emerytalny aig . proszę o odpowiedz mój adres jekusek@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallala
bylam ostatnio na takiej rozmowie, wlasna dzialalnosc wszystko co dostajesz od nich to tylko prowizja, brak stalej pensji, odprowadzasz zus ponad 700zl no chyba ze to Twoja I dzialalnosc to jakies 250zl, musisz sie dobrze sprzedac, pracy w tym dziale jest mega duzo bo jak bylam na tej rozmowie to babka sie pytala czy jeszcez nie znam kogos kto by chcial, maja z tym problem bo nikt tak nie chce pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallala
costam gadala ze jak sprzedam jakies tam ubezpieczenie to przez rok co miesiac bede dostawac kase, jak jakies inne to za ubezpieczenie miesieczne 500zl dostane 800zl jednorazowo, nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwizytor
Ale nie tłumaczyli Ci systemu prowizyjnego z OFE ??? Bo ponoc w różnych firmach różnie można zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING ponad wszystko
Nie mogę Ci podać systemu prowizyjnego w naszej firmie, bo jest to tajemnica handlowa. Ale wierz mi, że jeśli jesteś logicznym facetem i nie boisz się rozmawiać z ludźmi, potrafisz przekonywać do swoich racji, to jest to znakomita praca. Ja sam osobiście "dojrzewałem" do myśli pójścia w ubezpieczenia ponad 10 lat!!! Od zawsze zajmowałem się sprzedażą i teraz chcę wykorzystać wszystko to, czego nauczyłem się przez całą karierę właśnie w ubezpieczeniach. Dlaczego tu? Bo jest to jedna z bardzo niewielu branż na rynku pracy, gdzie wysokość zarobków zależy tylko od Ciebie. Ile sprzedaż, tyle zarobisz. U nas są w oddziale przedstawiciele, którzy co miesiąc zarabiają po 20000-25000zł! Owszem pracowali na to latami, ale teraz odcinają kupony od tego, że przez 10 lat ostro pracowali. Problemem branży jest to, że bardzo często ubezpieczeniami zajmują się osoby, które są do tego kompletnie nieprzygotowane, przychodzą tylko z chęci zysku, a nie związania się na poważnie z branżą. Do ubezpieczeń trzeba dojrzeć, trzeba zrozumieć kim powinien być prawdziwy doradca ubezpieczeniowo-finansowy. Ale to temat na inny wątek. ING daje mi tę szansę, gdyż będę mógł tu sprzedawać II filar, III filar, kredyty hipoteczne, fundusze inwestycyjne i wiele innych. Takiej szansy nie daje wiele firm na rynku, a za ING stoi potężna machina finansowa, która zarabia pieniądze dla swoich klientów na całym świecie. Dlatego też chcę tu pracować do emerytury i tak zrobię. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekusek
dzięki za odpowiedz, jestem z łodzi i tam w ING rozpocznę pracę ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×