Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takakakakakka

mobbing w pracy

Polecane posty

Gość takakakakakka

Dlaczego nie mozna podac do sadu pracy szefa o mobbing w pracy jesli sie jest na umowie zlecenie, moj szef mnie molestuje seksualnie dobiera do mnie mowi ze jak mu loda zrobie to dostane premie i takie tam.... ale jak czytalam kodeks pracy to mobbing jest wtedy kiedy jestes przyjeta na umowe o prace a na umowe zlecenie mozesz tylko wytoczyc proces cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakakakka
za lodzika zrobionego szefowi dostaję 500 złotych, więc nie jest w sumie tak źle, ale chce go skubnąć na wieksza kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancja 4
To jest po prostu okropne, jak można być kobietą bez godności, nie szanować się!!! Jeżeli szef coś takiego proponuje za pieniądze - to co ten człowiek sobą reprezentuje, czy można pracować z takim "Zwierzęciem". Dziewczyny zastanówcie się !!! 500 zł to dla Was góra lodowa, za którą tak się poniżacie? Nie róbcie tego, ja bym odeszła!!! A co z waszym sumieniem, jak będzie rodzina, mąż , dzieci???? FE,Fe.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA SZALONA
Wydaje mi się ,że nie ma podziału na umowy w pracy jeżeli chodzi o mobing.Musisz tylko mieć świadków i zgłosić ten fakt do odpowiednich służb.Nie poddawaj sie i czasem nie rezygnuj.Taka świnia jak Twój szef powinien zostać ukarany za swoje zachowanie. Pozdrawiam Ps.Zadzwoń do inspekcji pracy i zapytaj ,co masz dalej robić w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×