Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxLaDyxxx

Doradze jak sie ubrać na różne sytuacje impry, wypady, itp

Polecane posty

Gość xxxLaDyxxx

doradzę każdej dziewczynie... Studiuje na projektantkę mody... kocham modę i lubię doradzać innym... jeżeli ktoś ma jakiś problem w co sie ubrać to piszcie tuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizyta u rodzicow faceta
1. w "normalny" weekend 2. na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxLaDyxxx
hmm w normalny weekend.. no Ok ale zależy gdzie wtedy idziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizyta u rodzicow faceta
chodzi mi o to gdy odwiedzam rodzicow faceta "bez okazji" w zwyczajny weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizyta u rodzicow faceta
a druga opcja - gdy odwiedzam jego rodzicow na swieta (stara juz jestem , mam prawie 30 lat :D ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1112
no to ja bym chciala wiedziec co pasuje do szczuplej wysokiej dziewczyny bez biustu prawie:( co na impreze skoro wszystkie dekolty odpadaja? szpilki odpadaja, jestem za wysoka.. jak ubrac sie seksownie przy takiej figurze??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxLaDyxxx
No to tak Ci powiem... na normalny weekend mozesz ubrac się tak: jeansy, szpilki, bluzka fiolet, najlepiej http://www.allegro.pl/item265353911_stylowa_bluzka_srebrna_klamra_s_m_fiolet_stylejb.html#photo cos w tym stylu... A na święta to mozesz się ubrać tak: ciemne rajtuzy, spódnice troszke za kolana, http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm;jsessionid=9683CC3D8C03DD77641CEB404AEFAF50?cat=1.10.375.1.3.1&pr=25705 cos takiego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam pytanie
Jeśli mam biodra/tyłek szerszy o około 10 cm od biustu to jakie stroje powinnam nosić żeby to ukryć? Nie chodzi mi o żadną konkretną okazję tylko ogólne fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z Ciebie znawczyni
kakl z koziej d**y trabka :o twoje propozycje: a) zero oryginalnosci, bazuja na modzie ulicznej - tu nie trzbea rad, wystarczy spojrzec na 90% dziewczyn na ulicach b) jak mozna proponowac cos co jest ewidentna podroba (i to marna) znanej firmy...nie ma w modzie nic gorszego niz zamaist oruginalych spodni d&g nosic d&d :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z Ciebie znawczyni
oczywiscie nie mwoie, ze tlyko amrki rzedu d&g sa warte uwagi...jest wiele "popularnych" marek majacych ciuchy przyzwoitej jakosci i fajnych, ale noszenie podrob to obciach i zenada... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
autorko- co z Ciebie za doradczyni? zeby doradzac trezba najpeir wiedziec jak osoba wyglada, jaka ma karnacje, kolor włosow, oczu, sylwetek, temperament...o ile chce sie pomoc tej osobi e w zachowaniu idywidualnosci... wizyta u rodzicow faceta- czy poznałąs rodzicow Twojego faceta czy to bedzie pierwszy raz? jesli znasz juz to jakie masz relacje z rodzicami twojego faceta? czy czesto sie z nimi widujesz i macie do siebie przyjacielksi stosunek czy zachownay jest dystans i jest to dla Ciebie wizyt? czy sa konserwatywni i powazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z Ciebie znawczyni
Ta tunika moze byc, ale mnie bardziej zafascynowala modelka :P no wypisz, wymaluj czarna barbie :o tylko mi sie wydaje, ze ona ma nienaturalna budowe (czytaj pooperacyjna) albo przybiera jakies kosmiczne pozy co ja tak deformuja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×