Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość anula28
vanilka80 a masz moze bole zoladka? mnie tak lapie rano po sniadaniu i wieczorem.nie wymiotuje ale czuje takie mulenie czy to wzdecia nie wiem...15ego ide do gina to sie popytam ale sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
vanilka80 a gdzie ja macie bo przelecialam :) wszystkie stronki i nie widzialam i mala podpowiedz jak sie tam dopisac bo bede to robic pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
super tabelke znalazlam teraz pomocy!!! jak tam sie dopisac!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 23.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki-3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.2008 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11.............15.08.2008 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
dzieki Katee...udalo sie :) mala rzecz a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prosze...widzę, że mamy najbardziej zbliżony termin porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
a no faktycznie nie spojrzalam.a masz moze bole zoladka? juz sie pytalam ale cisza...dziasiaj mnie jakos ominelo ale w nocy to spac nie moglam .....tak po lewej stronie mnie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mam, szczególnie jak zbyt gwałtownie zmienię pozycję to albo żołądek, albo jajniki mnie pobolewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
noi sie pochwalilam...zaczal sie bol :( No spa w ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny anula witam cie serdecznie, ja dzisiaj w pracy pierwszy dzien po trzy tygodniowej przerwie ale jestem wykonczona, na badania ide w nastepny czwartek nie moge sie doczekac zeby zobaczyc moja rybke malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pierwszą wizytę mam w poniedziałek trochę się boję bo może okaże się, że za późno przyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
ide do swojego gina 15ego wiec sie go spytam o co chodzi...co mi jest..az sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze badania mialam w 6 tyg nastepne mam za tydzien bedzie to 11 tydzien ale w szpitalu powiedzieli bez paniki bo wszytko jest ok takze zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
Katee jak ci sie udalo z ta stopka? mi nie wyszlo...ale ze mamy dzien roznicy to widze jak bedzie wygladac moja.Sprobuj zrobic moje dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ale fajna masz rybke plywa sobie anula nie denerwuj sie ja tez tak na poczatku sie stresowalam i powiem ci ze nie potrzebnie, jak mocno boli brzuszek to idz jak najszybciej do lekarza mnie bolal ale tylko pierwsze 4-5 tyg pozniej zaczely mi sie nudnosci a teraz odpukac jest super i naprawde sie ciesze ze jestem mamcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszą wizytę idę w poniedziałek. 9 tydzień już będzie. Czy to nie za późno? Wcześniej nie dało rady...wiadomo, państwowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
czesc konwalia9 ja rez miala pierwsze badanie w 6tyg.bo akurat sie dowiedzialam noi moj lekarz dla bezpieczenstwa odrazu po swietach polozyl mnie na kilka dni do szpitala..wyszlam w sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula musisz zaczernic swoj nick w preferencjach wprowadz haslo a pozniej wprowadz swoje dane i skopiuj sobie link w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
dobrze poslucham cie i moze mi sie uda...wiem wiem takich latwych rzeczy nie potrafie ale za malo mam stycznosci z kompem i robienie czegokolwiek na nim.ale pod koniec miesiaca sie przeprowadzamy na swoje mieszkanko i mam nadzieje ze tam wkoncu bede miala neta i bede z wami na codzien i bede cwiczyc i cwiczyc :) :) http://babystrology.com/tickers/baby-ticker- glass.swf?parent=Mommy&year=2008&month=8&day=14&babycount=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja poszlam tak szyblo bo chcial potwierdzic ciaze dostalam zdjecie ale bylo widac tylko czarna kulke i takiego malego bialego przecinka smiesznie to wygladalom, takze bez obaw jak bedziesz u gina to juz wszytko bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula28
noi tak jak mowilam kopia stopki sie u mnie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula cos ci nie wyszlo jak piszesz tekst do wyslania to na samej gorze masz spis tematow, nowy temat, szukaj i preferencje widzisz te opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula wejdze sobie na ta stronke i wpisz swoje dane a pozniej skopiuj ten link z tego okna tam gdzie wpisujesz stronki na ktore wchodzisz musisz sobie skopiowac ten link i zapisac w preferencjach czyli wpisac haslo i nick ci sie zaczerni link skopiuj sobie tam gdzie jest napisane miejsce na stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×