Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Widzę, że jakaś pomarańczowa niemiła osóbka się przyplątała ;) Ja tam chodzę do lekarza państwowo i nie narzekam, mam całkiem fajnego i rozbrajającego swoją szczerością ;) Z tego co się orientuje to na USG chłopca można już rozpoznać w 13 tc, ale lekarz może pomylić siusiaka z pępowiną, także lepiej poczekać tak gdzieś do 24 tc. I jak lekarz jest dobry to zawsze wypatrzy co tam dzieciątko skrywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greeeef po co wyzywać i złowróżyć? Kobieto zastanów się co mówisz, bo kiedyś może się to przeciwko Tobie zwrócić i dopiero będziesz płakać. Wrzuć na luz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na USG jak oglądałam na spokojnie to rzeczywiście wygląda na chłopca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudemonia mi w 13 tyg ginka na 99% powiedziała ze chłopak:) A tak poza tym to żaden lekarz nie da Ci 100% pewnosci.. 100% masz dopiero po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini55 hehe to ja na 100 % dowiem sie przy porodzie a masz ci los :p nie no ja chciałabym zrobić sobie te prenatalne juz zaniedługo :-) jestem bardzo zainteresowana tym co nosze pod moim serduszkiem czy jest to płci żeńskiej czy męskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja dzis bez wiekszych zmian,czyli noc jako tako przespana,ale ciągnie mnie dół,maleństwo sie chyba rozpycha na całego,no i te gmeranie na usg tak dlugo mi tak tez pewnie nie zostało bez echa. Ehhhh nie miłe uczucie,ale cóż wzystkie jest przeciez ok,wiec musze wierzyc,ze to w końcu minie:D:D A dzis moja kochana przyjaciólka ma 30-ste urodziny,impreza w knajpie,a potem impreza w klubie,ale ja chyba na nia juz sie pisac nie bede:(:(raczej nie dam rady tyle godzin siedziec bo wtedy bardziej boli,a poza tym na imprezie duzo dymu bo ludziska pala,wiec raczej sobie daruje:( Lece kupic jakies portki na ten dzien,bo nie mialam ostatnio sily,dzis jest leciutko lepiej ale juz nie mam wyjscia,bo na 18-sta biba:D:D A wy jak ie czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaimonia - a masz jakies podstawy do badan prenatalnych?? Bedziesz robic panstwowo czy prywatnie?. Nie wiem czy to prawda ale badania takie sa dosc niebezpieczne dla dziecka - bo pobiera sie wody płodowe . Ja jak narazie spodziewam sie chłopca, ale ze wzgledu na dosc wczesna diagnoze nie nastawaim sie na 100% :D pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaimonia chyba chodziło Ci o USG genetyczne :D (tak jak sobie wstecz przeczytalam ). To co innego :) Ale tez nie daje 100% pewnosci jesli chodzi o plec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini55-> gratuluje, wybrałaś jakieś imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys fajnie :-), my Maksymilan a gdyby jednak była dziewczyna to Olga. Przezierność wyszła w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi sie Maksymilian podoba - ale zdrobnienie juz mniej ;) My dla dziwczynki w zasadzie nie mamy upatrzonego. Moze Karolina, moze Natasza albo Nina , Lena :D To bardzo dobrze ze przyziernosc wyszla w normie. Mnie ostatnio jak byłam to ogladala warge (patrzyla czy nie ma rozszczepu) Dobrze ze sa takie badania ... A jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini USG genetyczne, to nieinwazyjne badania prenatalne :). Nie wszystkie są inwazyjne, ale nie przesadzajmy nie są aż tak groźne :). My wymyśliliśmy imiona. Maja i Mikołaj :). Zobaczymy czy nam się odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam dziewczyny!śniegu było po kolana.1Czuję już ruchy dzieciątka-takie jeszcze delikatne i nieregularne ale jednak!Już zapomniałam jakie to fajne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini55 -> Lena też mi się bardzo podoba, ale moja mama protestuje. Czuję się dzisiaj tak sobie bóle mam dosyć duże jak tylko trochę pochodzę to zaraz boli :-(, no i te mdłości jakoś nie przechodzą, choć na pewno są mniejsze niż były. No ale nie ma co narzekać mówią że po 14 tygodniu będzie lepiej więc byle do środy :-). Tak naprawdę to polepszenia samopoczucia spodziewam się na wiosnę ;-). Okooko... –> Mikołaj fajne imię mam kolegę, który ma tak na imię, bardzo fajny facet. Maja niestety nie kojarzy mi się dobrze, ale tez ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia1978 ale Ci zazdroszczę. W którym jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem co czuję, nie wiem czy to to. Czasem jak leżę czuję tak jakby coś chwilkę wibrowało w środku :), ale czekam do momentu aż rozpoznam :) Karusia to super, ze tyle śniegu. Przynajmniej radocha dla dzieci. W miastacj niestety go nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 15 tygodniu,to trzecia ciąża więc ruchy odczuwam wcześniej.W pierwszej pojawiły się około 20 tygodnia a w drugiej nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Czytałam wasze wypowiedzi na temat snów-ja też mam coś takiego.To jest chyba przypadłość ciężarnych-mnie się śnią dzieci -nieraz pozytywne są to sny ,a nieraz koszmary.Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Czytałam wasze wypowiedzi na temat snów-ja też mam coś takiego.To jest chyba przypadłość ciężarnych-mnie się śnią dzieci -nieraz pozytywne są to sny ,a nieraz koszmary.Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Witam Was serdecznie, od samego poczatku ciazy czulam sie rewelacyjnie, zadnych wymiotow mdlosci czy innych sensacji, a teraz kiedy jestem w 12 tc zaczyna sie kiedy generalnie powinno sie konczyc. Zupelnie straciłam apetyt, czuje mdlosci (na szczescie wymioty mnie omijaja), na widok 80% potraw wzdryga mnie. Czy ktoras ma podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, w koncu po ginie -- widzialam dzidzie piekny widok -- ma juz 4 cm !!! uspokoilam sie wszystko jest w porzadku nastepna wizyta za 4 tyg mam nadzieje ze szybko mina milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz mam ustalony termin na 1.08 i wg tego jestem w 14tc. Jak u was, brzuszki juz okragle??? bo u mnie niezbyt :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka -> to pewnie będą to bardzo krótkie mdłości bo z tego co czytałam to ustępują ok. 14go tygodnia :-) Ja się dzisiaj najadłam pierwszy raz od prawie trzech miesięcy, pyszne ruskie pierogi mniam ;-) Brzuszek mam już taki całkiem okrąglutki choć z zewnątrz tzn. w ubraniu jeszcze nie widać. Natomiast wczoraj wieczorem czułam króciutko takie leciutkie bulgotanie... Ciekawe czy to to... Nigdy wcześniej czegoś takiego w obrębie brzucha nie czułam ;-). Teściowa mówi że za wcześnie :-( bo to 14 tydzień, ale może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 🌼 sory ze sie wtrace , ale lubie wasz topik czytac i wiedze ze nie ktore z was piszą ze cos czują nie przesadzajcie to jeszcze nie ruchy , napewno do 4 miesiaca jeszcze nie poczujecie ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi gdybyś potrafiła liczyć
to wiedziałabyś, że wiele sierpniówek jest już w 4 miesiącu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze spisałam się a sobie skasowałam :D No to tak. Gabi to bardzo miłe, że się wtrącasz. Ale po pierwsze radziłabym czytać ze zrozumieniem :). Po drugie dlaczego sądzisz, że przesadzamy? Nie wiem wogóle czy to jest jakiś problem dla ciebie? :) Nie wiem czy zauważyłaś, część dziewczyn już jest daweno w 4 miesiącu, jedna z nich jest już w 3 ciąży, natomiast cała reszta pisze, że nie wie czy to to i czekają, na te pewne. No ale nic. Jeszcze raz to bardzo miłe, że się o nas martwisz :) A teraz tak. U mnie dzisiaj piękna pogoda, idę zaraz na spacer. No i lecę w końcu załatwić sprawę tego dowodu :). No nic, zobaczymy czy się uda :). Potem może pochodzę po sklepach i kupię sobie coś do ubrania :). Zobaczymy czy coś będzie. Przyszły mi te pasy. Powiem wam, że bez rewelacji, na jakieś eleganckie wyjścia się nie nadają, ale na codzień spoko. ktoś miał niezły pomysł :). Co tam u was słychać? Pozdrawiam was serdecznie i wasze brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×