Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hej laseczki! ja dzis ide na genetyczne USG 4D. Cholera pol nocy nie spalam, az mi sie to snilo ;) boje sie... ide z mezulkiem. mozecie mi napisac jak to USG wyglada? czy w 21 tygodniu ladnie widac dzidziusia? ja na mojego mowie gnieciuszek;) ostatnio mnie gniecie na pecherz i jelito. Wtedy jest nagla paląca potrzeba skorzystania z ubikacji..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Kurde no. ładnie w 21 tygodniu z tego co widziałam, to ładnie to usg wychodzi. Poza tym pewnie poznasz płeć jeśli nie znasz. Poza tym nie masz się czego bać :) Koleżanka robiła końcem 19, początkiem 20 i ślicznie maleństwo wyszło :). Gdzie w końcu robisz? Moje maleństwo czasem kopie po pęcherzu, nie wiem może uznał, że to dobra zabawa :) Wiem co to znaczy, jak ci się nagle chce siusiu bo maluch sobie kopie albo leży na pęcherzu :D Co do jelit to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko-> no takie same hehe mnie tez wszedzie kopie ale na pęcherz jest najgorsze bo zaraz trzeba siusiu leciec hehe,mnie czasami jak kopnie to az sie wystrasze hehe .Moj przyszly maz juz poczuł jak kopie jak przyłożył reke:DDobra ja sie zbieram po malu.Papa dziewczyny do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg robie w ultramedice. a co do kopania w jelito to gorsze niz w pecherz, bo chce sie ..kupe ;) a najgorze jest ze w moim wypadku chciec nie znaczy moc ;( bo od poczatku ciazy mam cholerne zatwardzenia!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no-->daj znać co i jak na usg.Ja idę jutro na 18.00.Też się denerwuję chociaż prawdopodobnie nie mam powodów.Ale się denerwuję i już.Trzymam kciuki...czekamy na wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, znam ten ból. Dodoatkowo te preparaty dla kobiet w ciąży zawierają żelazo, które w tym przypadku wcale nie pomaga :). Ale cóż, trzeba znieść :D Już coraz mniej przed nami :) Dziewczyny napiszcie co i jak. Trzymam za was kciuki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia a gdzie idziesz i ile placisz za USG 4D ? ja 300 zl.. I tez ide na 18.00, nie wiem jak wytrwam do tej godziny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę na ujastek na 3d +genetyczne+doppler+nagranie na płytę. płacę 200zł.Też miałam iść na dietla do ultramediki ale na ujastek mam bliżej i jest o 100zł tańsze.A płytę z ujastka widziałam bo koleżanka robiła jakiś czas temu.Nie denerwuj się ,dziś będziesz szczęśliwa-ja muszę czekać do jutra.Przygotuj się na 40-50 minut leżenia .bo to tyle trwa przynajmniej na ujastku.Czymaj się i dawaj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzieki za info. Ja zaś na ujastek mam za daleko. Tak samo do szkoly rodzenia ide do Siemiradzkiego bo blizej, place 250 zl. A termin dopiero na koniec maja! a powiedz czy mozna z mezem wejsc na to badanie USG? bo moj mi sie doklada polowe i CHCE przy tym byc ;) nie dziwie mu sie zreszta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no-> nie wiem jak u was ale u nas moze byc ojciec dziecka:) jak sie rejestrowalas to moglas zapytac ale na pewno moze byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ujastku można przywlec pół rodziny.Ja idę z mężem i z dwójką dzieci.Nie ma innej opcji.Jak wszyscy to wszyscy.Zresztą przypuszczam,że w tych czasach już wszędzie można z mężem---od usg do porodu.Wiadomo,że co innego jest widzieć na własne oczy a co innego ze zdawania relacji po wyjściu z gabinetu.Wiesz kobieta jest zawsze bardziej związana przez ciążę z dzieckiem a facet ma tyle co zobaczy na ekranie póki co.Dlaczego miałby być tego pozbawiony,jeżeli chce w tym uczestniczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia -> i tu cie zadziwie bo np mój lekarz nie pozwolil mojemu na zadne usg wejsc:-/ powiedzial ze ma taka zasade .Zaden tatus dziewczyny ktora chodzi do tego lekarza co ja nie byl przy usg dlatego i z tego powodu ide na to usg 4d ale nie tylko chce sie tez przekonac czy wszystko jest ok:)Ogolnie ciaze dobrze mi prowadzi ale ma dziwne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff...az tam tyrknelam, mozna z mezulkiem ;p i chwala Bozi, bo bylby rozczarowany, i zadna plytka z nagraniem by go nie udobruchala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola--->czytałam kiedyś na forum ,że lekarz nie pozwala ojcu dziecka być na usg tylko nie mogłam skojarzyć która dziewczyna to pisała.Naprawdę dziwne zasady,tym bardziej ,że to nie jest badanie ginekologiczne tylko usg przez powłoki brzuszne.Ale jak poza tym nie ma żadnych \"odchyleń\" to usg nie robi się przecież często,więc można wytrzymać.Ale i tak jest to dziwne jak na dzisiejsze standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dziwny jest ale co poradzic.Moj obowiazkowo chce byc przy tym 4d,ja dopiero za tydzien w piatek ide .pozdrowionka i spadam na miasto papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nieinwazyjne badanka wpuszczaja, na inwazyjnie nie, ale znam takich lekarxzy co na nic nie wpuszcza. A slyszalam tez o takim, co to mlodym rodzicom nie chcial powiedziec czy beda miec syna czy corke. Starej daty byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje i obstawiam ze zobacze dzis fiucika ;) ps, mąż chce zobaczyc dziureczke ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest na odwrót.Mnie to bardziej obojętne bo mam syna i córkę ale to jest pierwsze dziecko męża i pewnie jedyne a on ma same siostry może dlatego chciałby syna.Ale generalne jest mi wsio rawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Witam Was ciepło! Mieszkam z mężem w Bratysławie, tak się jakoś zawodowo poukładało i generalnie ciążę mam tu prowadzoną, chociaż utrzymuję również kontakt ze swoim lekarzem w Polsce, ale... Co mnie tu zaskoczyło, od pierwszej wizyty mąż/chłopak/ojciec dziecka jest zapraszany do gabinetu nie tylko w trakcie wykonywanego usg, ale po prostu kompleksowo, cały czas jest obecny:) Początkowo czułam się powiedzmy niezręcznie, ale w tej chwili trudno mi sobie wyobrazić, że mogłabym być u lekarza sama. Poza tym oprócz lekarza, w gabinecie jest pielęgniarka (zawsze), a czasem nawet kobitka z ambulatorium + ja i mąż. Niezły tłum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj na USG 4 D. MOJE DZIECIĄTKO JEST Z D R O W E !!!!!!!!!!!!!!!!;))))) a jak slicznie ziewalo..;) jak widzilam ten cuny pyszczek i usteczka w trąbke zwinela to az JUZ chcialam ja wycalowac!! ;) Mam zdjecia, nagranie itp. co do plci... hmmm..dziecko ulozylo sie tak ze nie mozna bylo na 100% zobaczyc co ma miedzy nozkami, ale .. LEKARZ MOWI ZE NIE WIDZI PISIAKA! NA 99% BEDE MIALA CÓRECZKE!! ;) a ja juz mowilam do niego Szymuś ;) coz, czyli to dla nas nadal tajemnica.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no-> to super ze dzieciaczek zdrowy i wszystko ok,ja dopiero za tydz zobacze,kurcze tylko zeby moj sie nie zakryl bo chcialabym wiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka hehe na razie nie mam zadnego przeczucia . Jutro jade na swieta 400km od siebie masakra ,chcialam isc do lekarza dzis tak tylko przed wyjazdem sprawdzic czy wszystko jest ok i nie ma przeszkod do wyjazdu ale jest na urlopie{zly]Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) ja dzisiaj ide na zwykłe USG i w końcu będe miała zdjęcia :-) bo ostatnio coś popsute było ;-) a jak u was ?? JAjka pomalowane ? Malujecie czy skrobiecie ?? :p :p Ja mojemu pomaluje :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja dzisiaj umieram. Tak mnie potwornie bola plecy z jednej strony ze zaraz chyba zaczne z bolu po scianach chodzic. w dodatku czekam na agenta ubezpieczenioego bo do kredyty musze ubezpieczyc chate na wyzsza sumke. I szwagierka mnie wkurzyla... i caly dzien wogolejakis taki dziwny. a to dopiero poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka-> ja też mam dzisiaj nerwowy dzień, teraz ja czekma na decyzję kredytową no i tym też się denerwuje, jutro będzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny bardzo uwazajcie
na siebie na lipcowkach jedna stracila dzidzie przez skurcze uwazajcie na przesilenie sie przy tych sprzataniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×