Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

anabana,to ciekawe,fakt niezle przybrała przez ten krótki okres.ja juz raczej na zadne usg sie nie wybieram,bo wszytsko jest ok,no chyba,ze jakos pod koniec moja gin skieruje mnie jeszcze raz.ja nie chodze prywatnie,nie mam takiej potrzeby,bo mam w przychodni super doktórke.to ona mnie powysyłała na te wszystkie badania i usg,za darmo. dobra zmykam,bo mnie tu jeszcze jakis "jps"nakryje.do wieczorka,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie studenci musza zdobywac doswiadczenie i" uczyc sie na kims". Ja jednak wolalabym nie byc tym "kims"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepszaa gratuluję córeczki :) Widzę, że większości przeczucia się nie sprawdziły :D Ja byłam pewna, że córeczka a będzie synek :D Gratuluję :D Malir nie szukaj następnym razem nic w internecie bo zwariujesz. Wysypki w ciąży z tego co zauważyłam dość często się zdarzają. Ja mam np często potówki na rękach, normalnie jak małe dziecko :) A zastanów się czy coś nie zjadłaś, co mogło uczulić :). Następnym razem wapno, melisa i się nie denerwować :). A dlaczego mama z babcią nie chcą żebyś kupowała? Jakieś przesądy? Nie słuchaj, jakby to miało jakieś znaczenie, to co druga kobieta by nie donosiła ciąży. Nie wszyscy robią zakupy zaraz przed albo po porodzie :). Mój maluch też się rzadziej rusza czasami. Ty też masz czasem lenia i byś nic nie robiła :) on pewnie też. Najważniejsze, że sie rusza :). Gimelka następna z zawodzącą intuicją :D Gratuluję syneczka :) Wyrównujemy szanse :D hehehe :). mmała3 ten wózek kupuje u producenta i płacę 1000 zł z dodatkowym fotelikiem samochodowym i adapterem żeby go wpiąć do wózka. Fotelik w kolorze wózka. I to już jest z przesyłką. strona to www.dymex.com.pl może jakoś ekstra się nie nazywają, ale trudno, mało to istotne :). Szczeolnie, ze widziałam ten wózek, jedźiłam nim i dali mi próbki materiałów, co się rzadko zdarza. No i bardzo lłatwo się z nimi skontaktować :). Oni są z Częstochowy. Ładnie potraktowali tą koleżankę, mam nadzieję, że jednak wszystko z nią ok? Dzisiaj jedziemy w nocy do rodziców, super już strasznie dawno się z nimi nie widziałam. Pogoda w Krakowie dzisiaj hmmm raz ładnie raz pochmurno ale dalej cieplutko :) Okno otwarte już 24 godziny na dobę :). Suuuuper :). Wiecie co do takiego kręcenia sobie filmów, to ja mam takie zajęcia teraz na studiach, gdzie na każdych pokazują mi norworodki z wadami i to takimi najgorszymi, omawiają je. Często mówią, że pewnych rzeczy się nie wykrywa itd. Po porstu coś okropnego, staram się podchodzić do tego na luzie, ale jak słyszę pół sali która szepcze do mnie, żebym nie patrzyła bo to bo tamto, to aż mnie słabi. Pocieszyła mnie moja mama, która powiedziała, żebym się nie przejmowała itd. Mówiła, że sama miała zajęcia jak b yła w ciązy z moim bratem z medycyny sądowej i między innymi zdarzały im się sekcje dzieci. Szokkkk, Mówi, żebym nie myślała o tym i tyle. Cóż zrobić zajęcia trzeba zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malir na pomarańczowo
Dzięki za słowa otuchy, okazało się że muszę donieść zaświadczenie o zarobkach, żeby wziąć wózek na raty :-(, ale jest zarezerwowany, także w sumie sprawa prawie odhaczona :-) Zdecydowałam sie w końcu na ten: http://dino.sklep.pl/nowy/urbanrider-next-mutsy-formula-traveller-plus-spacgondfotelik-p-2033.html dostałam dużą zniżkę w sklepie bo wzięłam taki który stał na ekspozycji, w takim fajnym pomarańczowym kolorze. Mama mówi, że drogowym, ale mi się bardzo podoba i fotelik można rozłożyć tak że dziecko leży zupełnie płasko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie, haha gimelka widzr ze nasze przeczucia sa baaardzo mylne gratuluje synka!!! malolrepsza a tobie coreczki!!!!! ja dzis bylam na wykladach ale ze nam sie skrocily wrocilam do domku jutro juz na uczelnie sie nie wybieram bede pichcila i czekala na meza!!!! wlasnie wrocilam z zakupow i piekarni i wcinam chlepebek tostwy z miodem mniammmm i jeszcze kupilam ciasto drozdzowe z owocami dzis na kolacje bedzie czyste szalenstwo i obawiam sie ze dla meza juz nie starczy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczkoo____jak za pierwszym razem spojrzalam bylam pewna ze to bolder, super ten wozeczek, a cena jest naprawde dostepna, swoja droga przeginaja z cenami akcesoriow dla dzieci, rozboj w bialy dzien,:P:P:P dziekujemy z Marcelinka wszystkim ciotkom, za gratulacje❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . U mnie remonty i remonty końca nie widać :/ mam już dość ... Mam pyt jak już tu jestem to zapytam - co kupić bratowej która na dniach rodzi dzidzie - nie wiadomo jaka płeć dziecka ale jak sie dowiem bede wiedzieć .. ale co sie kupuje dla maluszka idąc do niego w pierwsze odwiedziny ????????????????????????? plis pooomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza zgadzam sie z toba, np ceny wozkow sa wysokie ale zeby jeszcze spelnialy w 100% moje oczekiwania pod wzgledem praktycznym jak i estetycznym to wtedy moge zapalcic duzo ale jak narazie nie znalazlam zadnego ktory w 100%by mi odpowiadal a nie chce kupic pierwszego lepszego za 1500zl zeby potem okazal sie wielkim niewypalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm eudaimonia my zawsze kupujemy jakies ubranko ale na rozm74-80 bo wiadomo ze na poczatek raczej kazdy jest przygotowany albo pake pampersow tez w rozmiarze wiekszym to zawsze sie przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudoimonia jaka ty glupia jest
es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jakbym była pewna wózka to bym pewnie zapłaciła więcej, ale... No właśnie. Eudaimonia, my też zawsze kupujemy ubranka na około 74-80 (są ekstra piżamy w H&M, unisex taki pajac super) albo kupujemy jakąś zabawkę, która przyda się potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do jakiej kwoty ? ? wiem że na początek każdy ma ciuszki ale na 74-80 czy nawet i większe ? ;-) pytam bo nie wiem ... a te kwiaty daruje bo baba babie nie dają se kwiatków ! mąz do szpitala z kwiatami powinien jechać ale nie ja ... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie wypada, no nic :). Do kwoty takiej na jaką cię stać, może to być 20 zł może być 50 a może być i 100 zł. Jak wolisz. A ciuszki w tym rozmiarze, że mamie już najprawdopodobniej nie będą potrzebne ubranka na 56-62-68, bo te kupuje zawsze sama, poza tym maluszek krótko w nich chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mowi oczko jezeli nie lubisz kawiatow to nie kupuj, my kupujemy i ja je daje albo moj maz, ja rozumiem mezczyzna mezczyznie kwiaty hah ale kobieta kobiecie hmm noe widze nic dziwnego a co do kwoty to mozesz to zalezy tylko i wylacznoe do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam już dla mojego malucha kupione nówki z nici drogie pluszaki na przyszłość :-) zapakowane w woreczki próżniowe w szafie na stryszku z ciuszkami zimowymi :) więc moim zdaniem na ten rok sie schowa i już ... przecież młoda mam nie wybrzydza w prezentach jakie sie dostaje przecież z grzeczności a nie z musu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edoimonia____a moze jakas zabawke edukacyjna na przyszlosc , moze mate edukacyjna, albo karuzelke, nie zawsze rodzice o tym pomysla, bo to nie jest az tak pilny zakup, a moze sie przydac:D:D:D:D a jesli chodzi o wozeczki, to juz przejrzalam tyle opini na temat roznych modeli i chyba nie ma takiego ktory w stu procentach spelnialby wszystkie oczekiwania, z reszta kazdemu o co innego chodzi, ja tam preferuje twarda i duza gondole, nasze dzieciaki beda male zima, wiec trzeba brac pod uwage zeby nie gniotly sie w kombinezonku i spiowrki, idealne bylyby takie co maja 82 cm, ale takich wozkow jest malo..... ost podobaja mi sie deltim puma, zobaczymy czy sie nie zmieni, patrze na uzywane, nieraz mozna cos fajnego kupic za niska cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekhendu zycze:) boz,ja juz nie spie od 7-mej,fakt,ze musiałam zadzwonic do firmy,ale pózniej nie dałam rady znów usnąć.szkoda,ze nie mozna wyspac sie tak na zapas. dzis jade do firmy,ktora robi drzwi przesuwne,mam nadzieje,ze w koncu cos zamówie.no i zamiast wydawac kase na niunie,my musimy na razie uporac sie z innymi wydatkami. trzymajcie,narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,ale w sumie to te drzwi to własnie z mysla o niej,zeby miała cisze i spokój.tak wiec to dla niej te zmiany w moim mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała3-> u mnie też szaleństwo remontowe 2/3 domu będzie remontowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane,jak ja sie ciesze ze my jestesmy po remoncie... ja niedawno wstalam i pije kawe ale ioalam noc, najpierw nie moglam zasnac potem o 4.30 obudzil mnie deszcz to sobie zeszlam popatrzylam przez okno potem, w kominek i poszlam znowu sie polozyc ale nie moglam juz zasnac bo zaczela sie burza i tak blyskala ze mialam wrazenie zeto przed moimi oczami, pomeczylam sie 2 godz i usnelam.. u mnie ohydna pogoda, zimno wietrznie i do tego ciagle pada.. ale moj maz dzwonil i mowil ze bedzie w nocy wiec jestem juz uskrzydlona :-)))))) ja wczoraj jak nie moglam zasnac wlasnie myslama sobie o tym nasapaniu sie na zapas haha i o tym jak nasze zycze przewroci sie do gory nogami jak na swiecie pojawi sie nasze malenstwo.. poprostu to bedzoecalkiem nowy i inny niz dotychczas rozdzial w naszym zyciu... pozdrawiam was cieplutko i zycze milego weekendu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja juz posprzatalam, wiec mam czas zeby sobie posiedziec. Od wczoraj jakos mi ciezko. Ciezko mi sie oddycha. Ale nic. U mnie w nocy byla taka burza... Nad ranem jak trzepnelo to nie wiedzialam co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×