Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

głupie, ale poważne pytanie do kobiet, które zamiast depilatorów...

Polecane posty

... używają maszynki... powiedzcie mi czy takie jednodniowe, odrastające włoski nie kłują facetów? :O to chyba nic przyjemnego, nie? jak Oni to wytrzymują? pytanie głupie, ale zadane serio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz jak
moj facet ma na mnie ochote to zazwyczaj jest tak napalowy ze nawet nie zwraca na odrastajce wloski uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale u mnie taka głupia sytuacja, bo chłopaka znam od niedawna... Ty pewnie ze swoim już długo jesteś :) no i jak przyjdzie co do czego, to nawet mi samej będzie głupio :O jeszcze pomyśli, że nie umiem o siebie zadbać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIUSIA
Depilator to dla mnie obce słowo, nigdy nie używałam i nie zamierzam. Tylko i wyłącznie maszynki jednorazowe, raz spróbowałam wosk ale nie odpowiada mi. a czy mojemu facetowi przeszkadzaja moje wloski, chyba mi jego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz jak
nooo jakies dwa lata ,w takim razie musisz miec maszynke zawsze pod reka ;) i codziennie sie golic uuuuu i jakis balsam na zlagodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIUSIA
złudzenie_optyczne... jak się obawiasz to maszynke w ruch i juz, chyba ze chcesz inna metoda, maszynka daje efekt na około 3-4 dni przynajmniej u mnie, ale sie nie martw jak "przyjdzie co do czego" to napewno nie bedzie myslal o Twoich włoskach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz jak
nie no moje widac juz drugiego dnia po wydepilowaniu ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekt na 3-4 dni? hmm... no to ja mam zupełnie inaczej, bo na drugi dzień juz mi odrastają, jeśli nawet nie wieczorem tego samego dnia, nie sprawdziłam dokładnie :P poza tym zawsze mi krostki wyskakują, co nie wygląda atrakcyjnie i odbiera mi dodatkowo pewności siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
poczepiam się trochę :D złudzenie_optyczne, jak myślisz, w którym dziale rozmawia się o depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz jak
ja w takim wypadku smaruje kremem na odparzenia czy jakos tak dla niemowlat ,kurcze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgds
Kiedy szykuję się na randkę, to mogę mieć kłujące włoski, bo przecież nie dotyka moich nóg, a kiedy idę do niego na noc, to nogi golę rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz jak
piszemy o nogach ?ja bylam przekonana ze o bikini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz jak
choc z nogami jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
"najlepsze rady" no no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhh
trzeba się golić codziennie. A Twojem facetowi nie przeszkadzaja wrastajace czarne wloski? Mam depilator, próbowalam wosku u kosmetyxzki, ale wolę zwykłe maszynki, właśnie przez wrastajace włoski. Poza tym jeżeli używasz depilatora też musisz czekać az włosy beda miały odpowiednia długosc żebe je usunąc- wtedy nie przeszkadzają? Nie ma metod doskonałych (na laser mnie nie stać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhh
ja akurat nie mam żadnych krostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz jak
po prostu golimy codzinnie ;) i problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuhg
ale po pewnym czasie włoski robia się coraz słabsze i nie przebijaja sie przez skórę, pojawiaja sie nieestetyczne wrastające włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złudzenie_optyczne - Z tego co piszesz musisz miec je ciemne i dlatego widac je juz na drugi dzien po goleniu. Najlepiej jak po goleniu wysmarujesz ogolone miejsca balsamem opozniajacym ich odrastanie. w drogeriach jest tego troche. Przy okazji takie balsamy lagodza skutki podraznienia skory po goleniu. Do zlagodzeina podraznien po goleniu mozna zastosowac odpowiednie pianki lub kremy do golenia - wtedy golenie jest dokladniejsze i nie podraznia skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz jak
złudzenie_optyczne no to gratuluje ,ale nie martw sie ,jak kocha to nic nie zauwazy albo nie bedzie to mialo znaczenia ;) co nie znaczy ze popieram las na cipce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz jak
jesli chcesz jeszcze porady o wzorki to powiem klasycznie paseczek ,lub wogole nic ;) oczywiscie mozesz robic jak chcesz Ps ja po prostu wyprzedzam pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtttt
mojego kłują ale trudno, nic na to nie poradzę niemniej w fazie gdy się poznawaliśmy i nie mieszkaliśmy, razem goliłam się tuż przed randką a jeśli nie mogłam - nie dawałam się dotykać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×