Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niveanie

pomadki ochronne nivea sa marne. znacie lepsze?

Polecane posty

Gość niveanie

moim zdaniem pomadki nivea sa kiepskiej jakosci. mialam już chyba wszystkie i zadna mi nie odpowiada. znacie jakieś pomadki ochronne nadające się dla narciarzy? większosć zimy spędzam na stoku (pracuję w tym sezonie w ten sposób) i szukam czegoś naprawdę dobrego. wszelkie balsamy w słoiczkach odpadają. szukam czegoś porecznego w sztyfciue. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzenie
Jeśli koniecznie musi być pomadka to AA, ale jeśli może być balsam do ust to polecam Tisane jest bardzo fajny kupisz go w każdej aptece cena około 6zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrta---
lavera są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ust zimową porą uzywam
Balsamu SPA Oriflame lub tego "kremiku" z wyciągiem z plastra miodu w malutkim słoiczku (15 ml) Dla mnie nie ma nic lepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe są fajne
polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutrogena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niveanie
miałam tisane 2 razy, jest fajny ale niestety nieporeczny. dziękuję bardzo za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzycie co
ja kiedys mialam taka z apteki, baile zwykle opakowanie, narysowany chyba palsterek miodu i pszczolka...ZADNA pomadka nigdy tak mi nie pomogla :) kosztowala niewiele, neistety smeirdziala miodem a tego zapchu nie znsoze, wiec pomimo cud dzialania wiecej nie kupilam. nazwy nie pamietam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre są z Dolivy kosztują ok 12zł ale są naprawdę ekstra ... do tego polecam odzywke, balsam do ciala i peeling tej firmy naprawde się sprawdzają :) aha mozna je kupic jedynie w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla każdego jest dobre coś innego. ja używam od lat mango z avonu a na stok to pewnie neutrogena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niveanie
hmm. mam neutrogenę. ale czy ona działa lepiej..? trochę mnie drażni jej zły smak, "włazi" do ust. i wargi trochę po niej pieką.. kurde ja chyba nigdy nie znajdę odpowiedniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj Vichy blyszczyk bezbarwny Oligo 25 lub ewentualnie Yves Rocher DeliGloss rozowy Czy niech ktos z Ameryki przywiezie Ci Blistex lub Chapstick Moja siostra kocha pomadke ochronna Isana z Rossmanna. W cenie do dychy, chyba. Ma owocowe smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w rossmanie taki balsam z wibo chyba wyglada jak blyszczyk w rozowej tubeczce,ale nadaje sie na mroz,swietnie chroni i nablyszcza a kosztuje w promocji 4 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bebe jest
dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio na nartach w krynicy wpadłam do apteki i babeczka sprzedała mi pomadkę lips (taką na zimę), jest rewelacyjna, usta są po niej miękkie i nie pękają. Dodatkowo smaruję nią mojemu dziecku policzki i nos, nie łatwo się rozsmarowuje i jest bezbarwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziaja wazelina. Używam od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×