Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aż się uśmiechnęłam

co uważacie o tych kolczykach?? ale bez złośliwości..

Polecane posty

Gość pewnie sprzedaje
a czy ja pytałam o pozwolenie na wypowiedź ? :) to nie zlośliwość, tylko szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
ginorossi , a które by Cię konkretnie interesowały? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
ale ja ślepa nie jestem!! chciałam tylko pokazać je , a nie upiększać i robić idealne zdjęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
nie, ale musisz zacząć czytać ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrut
az sie usmiechnęłam- bez nerwów, złość piękności szkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
ale ja nerwowa jestem ;) a hm nie wiem czy chce je sprzedawać ;) narazie się pytam o ich wygląd ;) ale jak coś to się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczne te kolczyki
ale ja byl zalozyla moze 3 z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beksappppp
sa swietne lubie takie sama mam zolte kwiatki z modeliny, kuleczki plastikowe rozowe i modelinowe zroznokolorowe , mam rowniez zestaw bikini na jes=dno ucho majtki a na drugie stanik wszystkie kupowane za 5 zl chinska produkcja czesto odwiedzam ten sklep w nadzieji ze cos beda mieli a z twoich chcialaby jesliby widzial w sklepie zabki!!!! kredki!!! cytrynki!!! owoce fajne na letnie dni! te ostatnie puszki nie ciekawe no i pajeczyna to nie wiedzialam co to jest ;0 ja chce zabki i kredki i cytrynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm moje są własnoręcznie zrobione ;) oczywiście z półfabrykatów ;) hm a jak narazie to nie wiem czy sprzedam, prócz jednych kredek dla Kulaj czukerek,oczywiście jeśli się spodobają ;) które przesyłam już na majla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się uśmiechnęłam a mogłabyś zrobić zdjęcie kredek jak trzymasz je za bigle(?) tzn za ten haczyk? i wolałabym jednak niebieskie:) i napisz ile byś za nie chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny_Słodziaczek
Kolczyki nie dla mnie, ewentualnie podobają mi się te niebieskie kulki (chyba drewniane) ale jakby były bez tych kokardek na dole, które moim zdaniem kompletnie nie pasują! Ale super, że masz hobby, takie fajne moim zdaniem! Zwłaszcza, że jesteś taka młodziutka. A te ozdoby do kolczyków kupujesz czy robisz sama? Niektóre chyba są z modeliny? To Twoje pierwsze projekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to Ci wyślę majla co do tych kredeczek,ale później ;) a co do tych kolczyków to jak narazie niestety kupione te rzeczy do nich,ale dziś zamierzam zrobić swoje własne z masy termoutwardzalnej( hehe czyli z modeliny ;P ) jak zrobię coś jeszcze to Wam pokaze :) i bardzo dziękuje za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeśnySłodziaczek
Ja lubię rysować :D Też lepię ale z gliny i bardziej z przymusu, bo chodze na lekcje rysunku i tam tez lepimy :D Ale o wiele bardziej lubię rysować z tego względu, że ulepić się nie da wszystkiego, np. z gliny nie może być za cienkich fragmentów bo pękną przy wypieku, a narysować się da chyba wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka
te zabki kredki serduszka itd to guziki :) mojejj siostrze kupilam takie do sweterkow :) ma kredki, zaby ( widac 2 dziurki na nitke) i serducha, mala ma tez króliczki i gruszki :) pomysł fajny jak ktos lubi nosiac dziecinne rzeczy, do mojego stylu nie pasuja ale szacunek za pomyslowosc i oryginalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×