Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samosiazosia

sukienka na 100-dniowe....

Polecane posty

hej mam problem z sukienka na studniowke, jestem wysoka (174) i nie naleze do najszczuplejszych dziewczyn. Nie wiem jaka sukienke powinnam dobrać, zdaje sobie sprawe ze nie powinna byc to zlota mini, ale np: jaki krój powinna mieć aby mnie wyszczuplila. Mam dosyc ładny (:P) biust ale znowu nie podobaja mi sie ramiona, prosze poradzcie mi cos, Dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -.................
TRIUMFATORKA SEZONU SUKNIA WIECZOROWA KOKTAJLOWA (numer 268095787)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no napisala ze nie lubi
swoich ramion ;) ale kiecka super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -....................
zawsze mozna sobie jakies bolerko ubrac. polecam ja. sama ja zakupilam. jest naprade fajna. chodz trudno stwierdzic po opisie jaka masz figure dokladnie i co do ciebie pasuje. kazdy wyglada dobrze w czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ładna ale troche zbyt poważna, chce zaznaczyc ze mam 18 lat i nie bardzo chce sie wyrychtować jak na 10 ocznice własnego ślubu... Ale http://www.zeberka.pl/art.php?id=243 cos takiego ? Tylko oczywiście ramiona zakryte jakims bolerkiem czy czyms, chodzi mi zwlaszcza o dół, takie slyyyczny :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa-
ja bym znow nie byla taka pewna czy tak dluga suknia w tym kształcie cie nie powiekszy jeszcze. jestes raczej wysoka i do tego taka wielka suknie. ja bym sie na to nie pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja nie wiem, na co dzien chodze w jeansach i jakis bluzach przynajmniej raz chcialabym wygladac jakos tak... bardziej slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa-
napewno nie taka dluga. mysle ze najlepiej za kolana i nie taka szeroka a przyjegajhaca do ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa-
mnie chodzi o kroj. Bo jesli ona zalozy na siebie taka wielka suknie a jest wysoka i nie najszczuplesza to byla by tragedia. dziewczyna by sie powiekszyła........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, juz wiem ze falbanki to nienajlepszy pomysl ale znowy wystroic sie na czarno w jakas smutna prosta kiecke... Nie no tragedia,,, jeszcze mi sie zachcialo fryzura a\'la viki beckham, i ciekawa jestem teraz co ja z wlosami zrobie ale w sumie mozna lekko podpiac z tylu jakas czarna cieniutenka opaseczke dodac i jest... i do tego jakas sukienke mam nadzieje ze cos znajde poczciwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślmy...
Ja mam 170 cm wzrostu i też nie należe do najszczuplejszych. Studniówke miałam rok temu i jedyne co względnie na mnie leżało, to po prostu gorset, który można sobie jakkolwiek do figury dopasować i długa spódnica do tego, przylegająca do bioder i lekko rozszerzana, ale nie rozkloszowana. Wydaje mi się, że wyglądałam całkiem szczupło ;) teraz chcę ja sprzedać na all, jest po czyszczeniu chemicznym, niezniszczona, może ktoś skorzysta. Także pomyśl nad takim rozwiązaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×