Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szok szok szooook

za co ludzie daja tyle kasy????????

Polecane posty

tak 84 to moj rocznik :) no widocznie mamy inny ;) nie kazdemu sie wszystko podoba ale zawsze mozna sie wymienic pogladami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten jest fajny
chyba znaleźć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to chyba nawet
nie jest sweterek. material przypomina bardziej bluzeczke:) ale moze zdjecia sa slabej jakosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten jest fajny
nie twierdze, ze rozowe jest zle...ale na arzie to Twoj styl wyglada na tandetny po prostu :) solarka pewnie etz ci sluzy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jest fajny zalezy jak sie rozumie slowo tandetny dla mnie rzeczy podkreslajace figure sa po prostu kobiece i seksowne na solarium nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten jest fajny
a czy ja mowie, ze nalezy chodzi w workach? sa pewne rzeczy na granicy kiczu, ktore mozna swietnie skomponowac :) tych "od Ciebie" sie nie da po prostu, sa same w sobie wiesz jakie ;) coc styl ala doda by stragany to tez jakis styl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten jest fajny
ide sobie, cukierkowow rozowego dnia ksieznoiczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowa trzydziecha
rozumiem, że jeśli 80 zł to dla Ciebie kupa kasy, to jesteś młodą osobą, która jeszcze nie pracuje. kiedyś to była dla mnie też spora kwota a teraz po prostu uważam, że w tej cenie nie ma lepszych ciuchów. w końcu ktoś musi zarobić na wyprodukowaniu tkaniny, uszyciu, pośrednictwie, sprzedaży... niestety, to że coś kosztuje więcej też nie gwarantuje wyśmienitej jakości. np. versace często zadziwia mnie niską jakością wykonania. żeby mieć ciuchy z klasą po prostu trzeba się ułazić, naprzymierzać, naoglądać i na koniec na ogół słono zapłacić a nie po prostu kupić coś drogą wysyłkową. na modelce może ładnie leżeć, ale jak mijam kobiety na mieście, to widzę, że one nawet nie mają pojęcia jak ciuch na nich źle się układa. mam matkę krawcową, więc jestem przeszkolona w kwestii idealnie dobranych tkanin, podszewek, kontrafałd, marszczeń i długości rękawów. pewnie mnie zaraz zjedziecie, że snobka, ale to nieprawda. po prostu musicie przyznać, że bluzka wólczanki jest lepiej uszyta niż ta z targu a stanik marks&spencer lepiej leży niż chiński za 15 zł. ja jestem starsza, ale bardziej tolerancyjna.;) nie zachwyca mnie taki styl, ale złota spódniczka na prywatny striptiz dla męża, czemu nie;) ale na serio, to tez uważam, że to paskudne. kiedy ubiera się tak na co dzień dwudziestolatka, to pół biedy, wyrośnie z szaleństw. niech wariuje póki ma czas. potem już nie pokaże zgrabnych seksownych ud. jeśli natomiast nosi się tak babka po trzydziestce, to znaczy, że nie potrafi się godnie starzeć. mam sąsiadkę, która ma 38 lat i zakłada właśnie takie złote mini do pracy (dodam, że jest kosmetyczką, nie prostytutką). wygląda jakby zapomniała o upływającym czasie. zamiast być damą jest pośmiewiskiem a szkoda, bo fajna z niej babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok szok szooook
jestem mloda, ucze sie i dorabiam sobie w weekendy i tu nie chodzi o to ze 80zl to kupa kasy tak ogolnie, ale o to za co daje sie te 80zl ;) wiem ze o gustach sie nie dyskutuje, ale wiekszosc osob bedzie uwazalo to za kicz i chodzi mi tylko o to ile osob licytuje dana rzecz (na niektorych aukcjach ok 15-20 osob) za jakas elastanowa szmatke, ktora pewnie mozna kupic na targu. czy wsciekle rozowe kozaki. nie pojmuje poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu la la
te koturny sa zajebiste,chyba sobie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×