Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

witajcie:) ja dzisiaj juz sie nie oparlam i musialam wejsc na wage bo nie wiedzialam czy cos leci.. ale leci!:) 75,3 jest hurrra!:) czyli warto biegac, cwiczyc i sie meczyc!:) buziaki spadam do mojego mezczyzny w lozku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :* demeter witam :) wiecie co... wczoraj przed snem zjadłam 3 pomarańcze.. na szczęscie były małe a nie takie ogromne ale to i tak AŻ 3 ... :| no ale trudno nowy dzien nowe możliwości ja od dzisiaj na SB czyli z tgego co jadłam do tej pory wywalam owoce, jogurty i wafle ryżowe... zaraz na sniadanie zrobie sobie sałatke z tuńczykiem na obiad brokuły z jakims mięskiem otowanym a na kolacje hmm moze papryka zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sniadanko zjem sobie jogurt z muesli:) a na obiad mam zupke jarzynowa:) pomiedzy tym jakas pomarancza sie wcisnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka gratuluje! i zazdroszcze jak cholera hehehe tez chce juz mieć te 75 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma szans musze miec do konca lutego ponizej 74! zrobie wszystko aby tak bylo!:) mam jeszcze na to 20 dni!:) cheri ja sie nie zdziwie jak mnie szybko dogonisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanko gotowe :) zrobiłams obie sałatke wymieszałam 3 rodzaje papryki (czerowna, żółta, zielona), pomidora i tuńczyka :) sałatka wyszła mi taka... kolorowa hehe :D a zrobiłam jej tyle że mi na kolacje wystarczy :D kasiulka no kidys będe musiała ciebie dogonic hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja 2 wasy z cereme bonjour wcisnelam, zaraz sobie chyba zjem pomarancz:D ale narazie troche posprzatam, bo moj facet jak zwykle żyje w takim syfie, ze az mnie przyszle zycie przeraza hehe:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycia78
Hej, Hej! Dziewczyny. Jest tu kto? Proszę o radę. Nie myślę o 10 kg w tydzień ale może ktoś podsunie mi jakąś skuteczną dietę. Help ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! a ja dopiero wstałam, zjadłam bananka na śniadanko i przymusowa kawka :-(, u mnie bez niej nie przejdzie...Kasiulka gratuluje!!!!Bedzie jeszcze lepeij, najwazniejsze miec motywacje, a kiedy waga leci w dół to ma sie jeszcze wiekszego kopa:-) buziaczki dla wszystkich odchudzajacych z samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rycia78! Mysle ze nie ma dobrej diety dla kazdego, musisz znalezc swoj wlasny sposob na odchudzanie. jak widzisz kazda z nas ma jakis przepis na spadek wagi. Ja nie jem slodyczy, ograniczam jedzenie, o kolacjach nie ma mowy. Po godzinie 18 staram sie nic do ust nie wkladac;)cwicze, plywam.... a Tobie zycze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia brożka ma racje- dieta to każdego indywidualna sprawa..:) brożka dziekuje za slowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam diete 1000 cal :) pomału a skutecznie i na długo :) ja na wage miałam wejsc dopiero w niedziele...ale chyba nie mam sie co spieszyc bo mam okres i pewnie bedzie zawyzona waga;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwala- odczekaj i zwaz sie po okresie.. ja teraz dopiero 1 marca sie waze:) aha i weekendy zawsze robie wolne od biegania, ale cwicze dalej:) biegac bede 3-5 razy w tyg o ile pozwoli pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka, ogladalam przedwczoraj program na tvn style, mowili fajne rzeczy na temat biegania, albo jezdzenia na rowerku gimnastycznym...mysle ze tyczy sie to tez mojego steppera. Przeprowadzono badania, ze osoby, ktore cwiczyly 3 razy w tygodniu, 20 min dziennie schudly wiecej niz te, ktore cwiczyly cidziennie po 40 min. Receptą na to ma byc TEMPO cwiczen. Mianowicie w przypadku biegania, masz 12 sekund biec w normalnym tempie, nast 8 sekund - sprint i tak 20 min. Ponoc uwalniaja sie wtedy jakies zwiazki, ktore sprzyjaja spalaniu tluszczu. Sama nie wiem co o tym myslec, ale moze warto sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz posprzatałam chate :P za jakas godzinke mój facet ma przyjechac :D puki co za mna: - sniadanie - sałatka - przekąska - 1 parówka a przede mna: - obiad - gotowana pierś z kurczaka + brokuły - przekąska - 3 plasterki szynki - kolacja - sałatka ( ta sama co na sniadanie) od poniedziałku dołaczam do moich obecnych ćwiczeń po 2 ćwiczenia dziennie na nogi i dodatkowe 20 brzuszków czyli przez ten tydzien bede robic: * 15 min hula hop * 2 ćwiczenia na brzuch i talie * 80 brzuszków * 2 ćwiczenia na nogi uda i posladki ogólnie to jeszcze w każdy wtorek basen i 3-4 razy w tyg będę biegac :D może do końca postu będzie te 75 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka :) jak tam weekendzik? ja na śniadanko zjadłam: 2 jajka na miękko bułka grahamka troszkę selera troszkę fasolki czerwonej na obiadek planuję: łosoś zapiekany w folii a na kolację: twaróg chudy 2 kromki pieczywa chrupkiego razem wyjdzie jakieś 790 kcal, więc spokojnie jakąś kawkę czy szklaneczkę soku mogę gdzieś tam pomiędzy wcisnąć, ale na razie nie mam ochoty więc się nie będę zmuszać :P ja dzisiaj już nakręcona od rana (jeśli rankiem można nazwać zwleczenie się z łóżka o 11 tej!! ) a więc tak... umyłam podłogi w małym pokoju i w sypialni, porozciągałam się trochę i pobiegałam 20 minut na orbitreku w tempie około 6,5 km/h. urządzenie pokazało, że niby spaliłam 130 kcal biegając ale nie wiem na ile wiarygodne są takie liczniki :P cieszę się, że trzymacie się i że idziemy do przodu :D buźka, miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, ja dzisiaj juz nic nie jem od 15.. jakos tak wyszlo:P dzisiaj pocwicze jeszcze troche i koniec:) oj Boże jestem taka zmeczona, a zapomniałabym egzamin na 4,5:) buziaki, bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam o 19 golabka, bo nie wytrzymalam:) zjadlam 4 mordoklejki hehe:D nie mam wyrzutow.. trzeba od czasu do czasu zarzyc przyjemnosci zwlaszcza gdy student wraca na weekend do domu:D hehe buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak sie najadlam, ze az mi zle..:( dzisiaj 20 minut cwiczen!:) i duuuzo brzuchow... facet mi powiedzial, ze cos sie dzieje z moim brzuszkiem hehe, ze sie zmniejszyl wiec jest lepiej kochane;) do konca lutego 74! walcze walcze walcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide zrobic jakies 100 brzuchow, pocwiczyc boczki i nogi i spadam spac.. do juterka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec doszłam do wniosku że SB nie jest poprostu dla mnie... dzisiaj było chyba 4 lub 5 podejście i znowu klapa... musiałam zjeśc pomarańcze bo myslałam że mi oczyz orbit wyskocza tak sie chciało... no trudno więc dalej będe jadła tak samo jak do tej pory :P kasiulka dzisiaj mi facet tez powiedział że sie brzuszek zmniejszył tzn na poczatku jak położył na nim reke to jego pierwszy tekst \"nie wciągaj brzuszka i tak wiem jaki masz\" a jak mu odpowiedziałam ze wcale nie wciągam to on oczy na wierzch i powiedział że się troszke zmniejszyłam :P normalnie jestem z siebie dumna :D zaraz pójde poćwiczyc a potem kąpiel, peeling kawowy i spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po ćwiczeniach ale patrze że tu nikogo nie ma :P no trudno no to ide sie wykapac i pod kołderke :) dobranoc kochane ;* do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to cheri gratulacje:D w tym tygodniu nie biegam, w poniedzialek mam trening w klubie (siatkówka), tak codziennie bede cwiczyc, po prostu nie mam jak..:( na weekend ide na basen i to jest bardzo pocieszajace:) a tak zmieniajac temat- bylyscie na \"Lejdis\"? bo chce zabrac swojego faceta a nie wiem czy warto i czy on sie zgodzi na takie coś iśc:D buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki ;* kasiulka ja osobiście na tym nie byłam ale moja kolezanka była i mówiła że zajebisty film :P no to dzisiaj weszłam na wage :D i zobaczyłam na niej 79 kg równiutko :D:D normalnie jestem szcześliwa :D czyli dzień zaczał sie optymistycznie wiec bedzie tak do końca :D ahh... zebym zobaczyła za tydzień 78 kg :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheri gratuluje:) ja juz w sumie stracilam 16 kg.. jeszcze tylko 10 do upragnionej wagi:) do konca lutego Twoim celem jest 78 a moim 74 ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi czy wy czyms sie smarujecie? bo ja tak sobie myśle o tym serum z eveline ponoc fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!!ochhhh, bylam wczoraj na imprezie i niestety moja dietka zostałą zawieszona na czas jej trwania:-(, wypilam 2 drineczki z cola:-( i zjadlam urodzinowego torta, bombe kaloryczna, bazujaca na samej bitej smietanie....buuuuuuuuuuuuu! w sumie to jeszcze przed party mialam zleprzeczucia i zamiast 4000 krokow na stepperze zrobilam 10000:-)i 40 brzuszkow...Dzisiaj ide na basen, bez dwoch zdan!!! Kasiulka, ja niestety niczym sie nie smaruje, wiec nic Ci nie doradze. Jestem pod duuuuuuzym wrazeniem Twoich osiagniec...Chapeau bas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka ja do końca lutego a raczej do 2 marca chce wazyc 75 kg czyli mam 3 tyg na zrzucenie 4 kg :) powinno sie udac chyba że mnie zastuj złapie :P a tak w ogóle to kiedy dokłądnie post sie kończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×